افراد مشهور ترفند Skincare به جای بوتاکس-جنیفر انیستون را تایید می کند سوگند!

اگر چه ممکن است مانند هر مشهور است با استفاده از botox به نظر می رسد, حقیقت این است که بسیاری از لیسترهای ضد پیری رویکرد خود را به جامع تر تغییر, روش طبیعی. افزایش صورت طب سوزنی (FEA) جایگزین محبوب برای بوتاکس در Hollyood است، و برخی از برنامه های مورد علاقه خود را در حال حاضر ساخته شده سوئیچ.

به گزارش پاليفري 29،بعضي از افراد مشهور محبوب مانند جنيفر آنيستون، گوينت پالترو، كيم کارداشیان، و آنجلينا جولي همه طرفدار طب سوزني هستند. و بيا صادق باشيم همه شون فوق العاده به نظر ميرسه

اگر می خواهید از روال ضد پیری خود (یا چاله قرار ملاقات بوتاکس خود را) تمثال، حفظ خواندن برای جزئیات در FEA!

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

acupuncture

Shutterstock

طب سوزنی جوان سازی صورت جایگزین بسیار خوبی برای بوتاکس است چرا که این کار برای تحریک تولید کلاژن در نتیجه کمک به پوست خود را نگاه جوان تر و روشن تر است.

“مجري” با طب سوزني جو کورل صحبت کرد که از کلينيک طب سوزني هيتون کار ميکنه او توضیح داد که چگونه FEA به عنوان یک درمان ضد پیری کار می کند: “سوزن های فوق العاده زیبا که روی نقاط سیستمیک قرار می گیرد، عضلات صورت و گردن را فعال می کنند تا بلند، تن را بهبود بخشد و گردش خون و لنف را افزایش دهند. این کمک می کند تا روشن شدن رنگ, کاهش قرمزی و می دهد درخشش جوان. این نکات همچنین می تواند به آکنه کمک کند.”

forehead wrinkles

Shutterstock

سپس، آنها چین و چروک و خطوط خوب را هدف قرار می دهد. Curle به خروجی گفت:” بسیار کوچکتر، میکرو سوزن ها را به خطوط اخم و چین و چروک وارد شده، باعث یک میکرو تروما که بدن را تحریک به تولید کلاژن به آرامی پر کردن خط است.”

سوزن ها مکانیسم های خود ترمیم ی پوست را تحریک می کنند و تمام پتانسیل شفای آن را به سطح پوست می آورد. آنها جریان اکسیژن را افزایش می دهد، تحریک گردش خون میکرو برای تغذیه پوست، و تسریع در حذف ضایعات سلولی،” او ادامه داد.

woman looking in mirror

Shutterstock

به گفته Healthline، این درمان نتایج سریعی دارد (اگرچه نه به اندازه بوتاکس): “یک مطالعه نشان داد که اکثریت مردم بهبود را پس از تنها پنج جلسه طب سوزنی صورت دیده اند.”

همچنین می تواند گزینه مناسب تر باشد.

acupuncture

Shutterstock

به علاوه، فواید طب سوزنی در ضد پیری متوقف نمی شود. طب سوزنی است برای بسیاری از مزایای بهداشتی دیگر خود را استفاده; همچنین برای سردرد، دردهای عضلانی، گرفتگی عضلات و اضطراب استفاده می شود.

تعجبی نداره که اینهمه سویک سوئیچ رو درست کردن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>