شما باور نمی کنید بمب های بزرگ در مورد ملکه و شاهزاده هری که فقط کردم از

زندگی نامه غیر مجاز دوک و دوشس Finding Freedomاز Sussex، پیدا کردن آزادی ، ادعا می کند که ملکه سرزنش شاهزاده هری به خاطر استفاده از زبان بد نسبت به نزدیکترین دستیار خود. نویسندگان زندگی نامه جدید شده اند انداختن بینش bombshell در ماه طولانی در پیش بینی از انتشار خود را 11th.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

Prince Harry

اخبار چلپ چلپ چلوپ

نویسنده آزادی پیدا کردن ادعا می کنند که شاهزاده هری احساس می کرد که کارکنان ارشد کاخ ‘به سادگی میگان را دوست نداشت و در هیچ چیز متوقف زندگی خود را دشوار است’. حادثه ای که نویسندگان به آن اشاره می کنند زمانی بود که میگان می خواست در مورد تیارا که او و هری برای عروسی خود انتخاب کرده بود، امتحان کند.

Prince Harry and Meghan Markle

اخبار چلپ چلپ چلوپ

گزارش شده است که هری در زمانی که ردای ملکه، آنجلا کلی، با خواسته های مگان تطابق نکرد و از زبان توهین آمیز نسبت به او استفاده کرد، به خشم پرواز کرد. تاج و جواهر، به عنوان با تمام جواهرات ملکه، در کاخ باکینگهام نگه داشته شده و پروتکل دیکته انتصاب باید برای دسترسی به آنها ساخته شده است. مگان آرایشگر خود را در پاریس برای تمرین مو و آنها نیاز به tiara را امتحان کنید. هری پاسخ کلی را به عنوان یک ناامیدی تفسیر کرد و نارضایتی خود را شناخته است.

Queen Elizabeth

اخبار چلپ چلپ چلوپ

وقتي ملکه درباره رفتار هري شنيد، اون اين کاررو نميکرد. کلی به ملکه هشدار داد و نوه اش را به یک جلسه خصوصی فراخواند که در آن «او را محکم به جای خود قرار داده اند.» بنابر منابع نزدیک به شاهزاده، خشم او در مورد این نبود که تایا مگان اجازه پوشیدن داشته باشد، بلکه در مورد دسترسی به آن است.

Queen Elizabeth

اخبار چلپ چلپ چلوپ

مهم نیست که کدام قسمت از داستان واقعا درست است یا نه، شما ملکه را ناراحت نمی کنید یا پروتکل سلطنتی را حتی اگر شما یک شاهزاده انگلستان هستید، نمی شکنید. ملکه الیزابت می سازد بسیار روشن است که او به قوانین دفتر خود را رعایت و آنها را شکستن نیست حتی برای نوه اش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>