این بدترین چیز برای سفارش در برگر کینگ اگر شما می خواهید به از دست دادن وزن آن بیش از 1،000 کالری!

برگر کینگ برای همبرگر آن شناخته شده است، و زنجیره فست فود نقطه خوبی برای متوقف کردن اگر شما می خواهید به indulge در چیزبرگر و سیب زمینی سرخ کرده است. با این حال ، برخی از so اقلام منو برگر کینگ بسیار بد برای شما ، شما ممکن است می خواهید آنها را در تمام هزینه های اجتناب از (حتی در روز تقلب).

یک برگر در بسته های خاص در کالری، چربی اشباع، و سدیم، که می تواند در رژیم غذایی خود را وخفت و واگر دقت نکنید (یا سفارش این کار را به طور منظم) به مشکلات بهداشتی جدی تر دیگری منجر شود.

با این در نظر داشتن، خواندن برای بدترین چیز به منظور در برگر کینگ!

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

whopper

Shutterstock

سه نفره با پنیر

به گفته ی این بخور، نه اون!اون یکی از منوهای برگر کینگ که باید ازش پاک کنی، اون سه تا رو با پنیر می خوره این برگر دارای 1220 کالری، 82 گرم چربی، و 1470 میلی گرم سدیم است که همه اینها به معنای دردسر برای رژیم غذایی و سلامت کلی شما است.

اگر ما این آمار را با مصرف روزانه توصیه شده شما مقایسه کنیم، این آشکار می شود که شما هرگز نباید این برگر را سفارش داده باشید. بنابر گفته های Healthline، زن به طور متوسط باید روزانه ۲۰۰۰ کالری بخورد در حالی که مرد به طور متوسط باید ۲۵۰۰ کالری در روز بخورد. (توجه داشته باشید، این اعداد برای حفظ وزن خود را، کاهش وزن می تواند کمبود کالری نیاز دارد.)

این بدان معنی است که این برگر برای بیش از نیمی از کالری روزانه خود را برای زنان حساب, و کمی کمتر از نیمی برای مردان. در هر صورت، مصرف کالری زیادی در یک آیتم منو است.

burger king

Shutterstock

سدیم در این برگر نیز یک مسئله است. خوردن این توضیح می دهد، “انجمن قلب آمریکا توصیه می کند یک فرد سالم باید بیش از 2300 میلی گرم در روز سدیم مصرف، با امید به حرکت به سمت حد ایده آل بیش از 1500 میلی گرم در روز است.”

این برگر تقریبا به طور کامل دیدار خواهد کرد که 1500 میلی گرم هدف.

Burger King

Shutterstock

در مورد 82 گرم چربی در این برگر (با 32 گرم چربی اشباع) ، این نیز می تواند منجر به مسائل.

به گزارش کلینیک مائو، “[I]f شما از رژیم غذایی 2000 کالری در روز پیروی می کنید، محدوده هدف شما برای چربی کل 44 تا 78 گرم در روز است. از آن، چربی اشباع شده نباید بیش از ۲۲ گرم تشکیل شود.»

Burger King meal

Shutterstock

به علاوه، این آمار حتی در سیب زمینی سرخ کرده و یا یک نوشیدنی، که این اعداد حتی بالاتر قرار داده، و به طور بالقوه می تواند به مشکلات بیشتری منجر شود.

با توجه به این، اجتناب از این برگر ایده خوبی است–به خصوص اگر شما می خواهید به سفارش طرف سرخ شده. در مرحله بعد، اگر می خواهید در برگر به همبرگر بیایند، سعی کنید به یک گزینه ی پتی تک بچسبید و حقایق تغذیه ای آن را زیر نظر داشته باشيد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>