رنگ Onyx Boox Poke2 نام بلندی برای یک eReader جدید با صفحه نمایش رنگی

اخبار بازگشت زمانی که من در واقع استفاده از eReader اختصاص داده شده و نه تلفن من و یا قرص برای خواندن کتاب های الکترونیکی, من خواب داشتن یک eReader با یک صفحه نمایش رنگ. که رویا در حال حاضر یک واقعیت با رنگ Poke2 اونایکس Boox که ویژگی های تکنولوژی صفحه نمایش Kaleido ارائه می دهد که 6 اینچ E جوهر صفحه نمایش لمسی است که می تواند 4،096 رنگ نمایش می دهد.

اندیشه 9.0 خواننده کتاب تازه با در دسترس بودن محدود اعلام شد و متاسفانه، دسته اول در حال حاضر فروخته شده است. قیمت در $299, جزئیات کمی در مورد Poke2 رنگ در وب سایت Boox وجود دارد. من می خواهم بدونم که باتری 1500 میلی اساعت در هر شارژ چقدر طول می کشه و فرمت کتاب این eReader پشتیبانی می کند. اگر من می توانم دست من در یکی از, شما می توانید شرط می بندم که بررسی به زودی به دنبال خواهد داشت.


پشتیبانی از ابزارک : منابع اصلی درآمد Gadgeteer تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مانند این یکی است. اگرچه ممکن است غرامت دریافت کنیم، اما همیشه نظرات صادقانه خود را درباره تجربیاتمان با هر محصول ارائه می کنیم.

88801100011088اخبار – بازگشت زمانی که من در واقع استفاده از یک eReader اختصاص داده شده و نه تلفن من و یا قرص به خواندن کتاب های الکترونیکی, من خواب داشتن یک خواننده با یک صفحه نمایش رنگ. که رویای در حال حاضر یک واقعیت با رنگ Poke2 اونایکس Boox که ویژگی های تکنولوژی صفحه نمایش Kaleido ارائه می دهد که 6 اینچ جوهر E …

رنگ Onyx Boox Poke2 نام طولانی برای یک eReader جدید با صفحه نمایش رنگی ادامه مطلب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>