4- ادویه جات ضد التهاب ی شما باید هر روز استفاده کنید، به گفته ی تغذیه شناسان

همه می دانند که کلید یا از دست دادن وزن بیشتر حفظ وزن سالم این است که ورزش به طور منظم، قطع شیرینی و میان وعده و خوردن سه وعده غذایی متعادل در هر روز. اگر شما در حال حاضر آن را به نقطه ای به دنبال این عادات، شما در شکل عالی هستند. اما یک مرحله دیگر شما می توانید برای اضافه کردن چند مزایای اضافی به برنامه کاهش وزن خود را با افزایش سوخت و ساز بدن خود را در حالی که اضافه کردن برخی از طعم بیشتر به غذاهای خود را وجود دارد.

برخی از ادویه جات ضد التهابی شما می توانید به وعده های غذایی خود را هر روز اضافه کنید برای سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن شما وجود دارد. در اینجا آنچه را که باید به دنبال:

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

turmeric best healthy anti inflammatory spices

1. زردچوبه

بسیاری از کارشناسان معتقدند که زردچوبه بهترین مکمل غذایی است زیرا از ترکیب شیمیایی به نام کورکومین ساخته شده است که ثابت شده است که التهاب را کاهش می دهد و مزایای آنتی اکسیدانی قدرتمندی را فراهم می کند. این ادویه زمینی یک تن طعم به هر وعده غذایی اضافه می کند و بهترین کار در سوپ و ظروف کاری.

ginger best healthy anti inflammatory spices

2. زنجبیل

زنجبیل می تواند کمک به مبارزه با التهاب و افزایش سوخت و ساز بدن به دلیل آن مبارزه با رادیکال های آزاد و کمک می کند تا شما احساس می کنید فولر برای طولانی تر. این یک راه عالی برای کمک به تنظیم متابولیسم شما است. شما می توانید زنجبیل در هر ظرف استفاده کنید. این است که اغلب در غذاهای خاورمیانه و آسیایی یافت, به علاوه آن را یک طعم و طعم افزودنی بزرگ برای چای.

cayenne pepper best healthy anti inflammatory spices

3. فلفل کاین

اگرچه ممکن است برای برخی از کام ها خیلی تند باشد، فلفل کاین یکی از بهترین ادویه جات است که می توانید از آن برای سوخت و ساز بدن تان استفاده کنید. این فلفل ها حاوی کاپسیسیین هستند که با افزایش میزان گرما در بدن شما، سوخت و ساز بدن را سرعت می بخشد و کالری می سوزاند. اگر دوست دارید یک پا زدن به وعده های غذایی خود را، اضافه کردن یک پاشیده از فلفل کاین فقط در مورد هر چیزی.

cinnamon best healthy anti inflammatory spices

Shutterstock

۴. دارچین

دارچین اغلب با دستور العمل های دسر و شیرینی همراه است، اما این به این معنی نیست که آن ادویه سالم نیست. برای متابولیسم عالی است زیرا نیاز به انرژی بیشتری نسبت به سایر غذاها دارد تا پردازش شود، بنابراین سوخت و ساز بدن شما در هنگام خوردن آن سرعت می پذیرد. دستور العمل های بیشتری که برای دارچین تماس بگیرید، و یا به سادگی آن را به نوشیدنی مانند قهوه برای طعم اضافی و سوخت و ساز بدن افزایش مزایای اضافه کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>