خانه تان را به پناهگاهی تبدیل کنید که هرگز نمی خواهید با این شمع های L’Or De Seraphine مجموعه های

این سورا متوقف عرق Boob — واقعا!

تا آنجا که من به خارج و در مورد در طول ماه های گرم تابستان و سوسه, من می دانم بهتر است برای من به عنوان زمان زیادی در داخل و دور از افراد دیگر که ممکن است صرف. اما وقتی آسمان آبی و خورشید می درخشند، این می تواند بسیار سخت باشد.

به همین دلیل من به اشتراک گذاری من رفتن به خانه هک. هر وقت که واقعا ً می should خوام برم بیرون، ولی واقعا باید توش بمونم، همیشه شمع های خیلی قشنگی روشن می کنم تا خلق و خوی آپارتمانم رو ایجاد کنم که باعث میشه احساس کنم فضایی هستن که هیچوقت نمی خوام برم. نه تنها می تواند شمع حق را به خانه خود بوی شگفت انگیز، اما آنهایی که واقعا خوب مانند L’یا د شمع آروماتراپی Seraphine-همچنین می تواند تاثیر زیادی بر روی موضع کلی خود را داشته باشد.

نام تجاری در واقع فقط سه مجموعه هدیه آروماتراپی منتشر شد, هر کدام از دو شمع پرفروش خود را طراحی شده برای ایجاد یک #mood واقعی در فضای خود را. دسته کوچک موسیقی جاز میوه ای است که شما انرژی وجود دارد, یک مجموعه صاف است که به شما کمک خواهد کرد که استراحت و حتی یک دو نفره مشک, گل که صحنه برای عاشقانه مجموعه.

اگر شما با مشکل در کنار هم ماندن از هم، شما نیاز به این شمع در زندگی خود را. به محض اينکه يکي رو روشن کني، نميخواي جايي بري چون بوي خدايي ميده.

Aromatherapy ENERGIZE SET ($55): شامل شمع منصور مراکش با یادداشت های لیمو، ترنج، زنجبیل گرد و غبار مرکبات، سیب، عرعر و میخک بالای یاس و تنباکو فلفل دار و شمع مایا با یادداشت های گریپ فروت، سوسه دره و گشنیز.

مجموعه آرامش آروماتراپی ($ 55): شامل شمع Whitby با یادداشت های نمک دریا، بنفشه، و دامپزشک و شمع آئورا با یادداشت های بادام، وانیل، و رنگ ارغوانی روشن.

مجموعه عاشقانه آروماتراپی ($ 55): شامل شمع لا پیترا با یادداشت های برگ انجیر، سروود، و شیره انجیر و شمع لا Roseraie با یادداشت های گل رز بلغاری و سیاه و سفید.

فروشگاه L’or د Seraphine ‘sآروماتراپی مجموعه در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>