جنیفر لوپز فقط لباس ورزشی کوتاه لباس برا – بدن او دیوانه است!

به نظر می رسد 51 جدید 21 است!

بازیگر بی سن جنیفر لوپز با تمرینات نزدیک به ثابت ورزشگاه مناسب می ماند، حتی در روز تولد او. ماه گذشته، ستاره کلاهبردار در پنجاه و یکسالگی اش با سلفی پس از تمرین که هیکل بی عیب و نقص او را برجسته کرد، زنگ زد. لباس زیر در ساق سیاه و سفید ساده و بالای مخزن، J.Lo نگه داشته صورت خود را تازه و موهای خود را در topknot کلید پایین به نور افکن بهتر معده مجسمه شده او.

“فقط تمرین بزرگ پس از تولد جشن به پایان رسید و کمک کرد تا حمایت از آگاهی گرسنگی!” او نوشت. طرفداران سیل بخش نظر از اینستاگرام خود را با آرزوهای خوب و ستایش برای بازیگر الهام بخش.

قبلاً، جی لو به اشتراک گذاشته بود که کار کردن به رفاه کلی او کمک کرده است. چون رقص و اجرا همیشه بخش های عظیمی از زندگی او بوده است، گرفتن زمان برای حرکت بدن او کلید شادی اوست. از جهان رقص به strutting stuff خود را بر روی صحنه — و اخیرا ، رقص تا طوفان در TikTok با شوهر A – راد — ستاره باقی ماند درست به رژیم تناسب اندام خود ، و سرگرم کننده در این روند!

اين روز تولد جِي لو واقعي نيست بدون اين که بعد از تمرين درخشش داشته باشه، مگه نه؟

نشانه های خود را از جن و سنگ بدن خود را در هر یک از مجموعه های فعال تصویب شده توسط مشهور زیر.

این سورا متوقف عرق Boob — واقعا!

First Place Onesie

آزاد مردم X FP جنبش اول Onesie (98$)

Anna Tank

ساحل ضد شورش آنا تانک (88 دلار)

Leah Top

ساحل شورش لی بالا (78 دلار)

فراتر از یوگا را به من بالاتر ساق بلند (97 دلار)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>