اجازه ندهید که ماسک صورت کشتن آرایش خود را پروبی? این است که چگونه به نگاه بزرگ در حالی که ایمن ماندن

این سورا متوقف عرق Boob — واقعا!

اکنون که ماسک صورت بخشی از زندگی روزمره ما برای آینده ای پیش بینی شده است، شما به احتمال زیاد نیاز به روز رسانی روال زیبایی خود را. رژ لب ضد لکه؟ حالا کاملا ً ضروریاست! تسلط بر هنر چشم دودی یا دربند فلزی پر از نور؟ وقت صف کردن آموزش های یوتیوب!

چون ماسک های صورت اساساً تمام نیمه پایینی صورت تان را می پوشاند، بازی کردن چشم ان ها با آرایش، مهارتی است که همه ما باید این روزها داشته باشد. البته، شما به ابزار کار نیاز دارید و این جایی است که آرتیست ها برای نجات می آید. آنها فقط کیت چشم تابستانی خود را، که شامل سه قلم مو پرفروش خود را که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد تن از چشم خیره کننده به نظر می رسد.

علاوه بر سه قلم مو آرایش آرتیس، کیت چشم تابستانی همچنین شامل یک خط چشم ژل سیاه و پارچه جایگزین میکروفیبر همه بسته بندی شده در یک مورد سفر نقره ای مناسب است.

در مورد اون براش های پرفروش، این مجرا در سه مورد شامل:

قلم مو نخبه 1 Artis برای ایجاد خطوط تنگ در اطراف چشم و پر کردن در وب سایت شما ایده آل است.

هنری نخبگان دایره 1R قلم مو برای پنهان کردن نقطه و سایه بدون درز ترکیب طراحی شده است.

در آخر، آرتیست الیت بیضی 4 قلم مو ایجاد شد تا سایه چشم را به کار بُرد و ترکیب کند، پنهان کننده و برجسته تر فوق العاده صاف و حتی.  

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که بهترین نگاه خود را که آیا شما خارج و در مورد با ماسک صورت خود را و یا ورود به یک جلسه زوم از خانه، درمان خود را به آرتیس تابستان کیت چشم در حال حاضر. این راه حل آرایش شما شده است به دنبال نگاه و احساس بهترین خود را در طول همه گیر است.

خرید آرتیس کیت چشم تابستان در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>