شما ممکن است بخواهید خودتان را قبل از دیدن چگونه چهره کارداشیان می توانم تغییر کرده است دوباره

اینترنت تقریبا ً به هم Khloe Kardashian می خدازد وقتی که کارداشیان چهره جدیدی را در اینستاگرام در ماه مه آغاز کرد-اما به وضوح درس ش را یاد نگرفت، چرا که ستاره واقعیت عکس دیگری را در اواخر ماه گذشته به پلت فرم فرستاده است که به همان اندازه بد است!

چطور با این یکی فرار کرد؟!

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

طراح “خوب آمریکایی” چهره ای کاملامتفاوت به دنبال بزرگداشت روز تولدش در ۲۹ ژوئن آغاز کرد. نام آن برنامه (یا جراحش) را لازم دارم!

بیشتر بخوانید: فک شما در حال رفتن به رها کردن وقتی که شما می شنوید چه مشاهیر در حال حاضر گفت و گفتن در مورد الن DeGeneres

“روز تولد گلم”، اون نوشته رو… اما فکر می کنیم “پیوند چهره تولد” ممکن است مناسب تر باشد. هی– ما می فهمیم که *هر ستاره از FaceTune استفاده می کند، اما شین گر ممکن است بخواد تنظیماتش رو کم کنه. او کاملا خیره کننده است و نیازی به تغییر نگاه خود را در همه.

“من عاشق موقهوه ای من، او ادامه داد. “من هرگز فکر می کنم من می گویند که ورزش ها lol هنوز هم صاحب قلب من است اما این قهوه ای به من چیزی کمی در حال حاضر.”

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید قبل از شنیدن این راز بزرگ درباره کیت میدلتون که فقط بیرون کردم بشینم

اوه، لطفا دختر… اگه فقط يه تغيير رنگ مو توي عکس باشه. باشه… پايان غريبه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>