این بدترین نوشیدنی برای سفارش در دونات Dunkin اگر شما می خواهید به از دست دادن وزن آن بیش از 1،000 کالری!

دونات یک توقف قهوه محبوب به یک دلیل است، اما، بسته به آنچه شما سفارش، شما می توانید گرفتن بیش از شما چانه زنی برای. منو يدونکن مقداري شکر بالا و گزينه هاي نوشيدني کالري بالا داره که ممکنه شما رو غافلگير کنه و قطعا ً ميتونه يه دندانه رو توي هر برنامه کاهش وزني قرار بده

برای همه چیز شما نیاز به خواندن در مورد نوشیدنی های ناسالم دانکن می دانم و آن را که شکلات تکان دادن نیست!

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

frozen coffee

Shutterstock

قهوه منجمد

قهوه یخ زده به اندازه کافی ساده به نظر می رسه که ممکنه باعث بشه فکر کنی سالم هستن ولی نمی تونست از حقیقت دورتر باشه

بنابر وعده Daily Mealغذایی روزانه ، این نوشیدنی صبحانه ممکن است به خوبی دسر با کالری بیشتر از شکلات دنکن تکان! بسته به اینکه در چه طعمی تصمیم می گیرید، یک قهوه یخ زده بزرگ می تواند تا ۱۱۶۰ کالری و ۱۸۱ گرم شکر داشته باشد.

feet on a scale

Shutterstock

بنابر گزارش انجمن قلب آمریکا، زنان باید مصرف قند روزانه خود را تا حداکثر ۲۵ گرم نگه دارند، به این معنی که این قهوه معادل بیش از هفت برابر مصرف قند توصیه شده روزانه شما است.

قند بیش از حد می تواند مشکل برای کاهش وزن معنی. به گزارش هاروارد بهداشت، این بیماری می تواند به مسائل جدی بهداشتی نیز منجر شود، از جمله فشار خون بالاتر، التهاب، دیابت، و بیماری کبد چرب.

Dunkin' Donuts

Shutterstock

حتی سالم ترین نسخه این دونات دونات سفارش، قهوه یخ زده کوچک با شیر کم و بدون طعم اضافه، هنوز هم 250 کالری و 56 گرم شکر است.

با توجه به این، مهم نیست که چه تعداد تغییرات “سالم” شما را به این منظور، هنوز هم باید به عنوان یک افراط و تنفر در نظر گرفته شود.

iced coffee

Shutterstock

با در نظر داشت، اگر شما نمی خواهید منظور Dunkin خود را به مجموعه ای از اهداف کاهش وزن خود را، این یک ایده هوشمند برای جلوگیری از قهوه منجمد–یا، در حداقل، مطمئن شوید که برای جلوگیری از هر گونه شربت طعم دار مانند کره Pecan چرخاب یا فرانسه وانیل چرخان.

در عوض، به یک سفارش قهوه ساده تر مانند قهوه یکه ای که فقط ۵ کالری با ۰ گرم شکر است، بچسبید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>