مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست ترسناک شما نیاز به توقف خرید ASAP, به گفته کارشناسان

مراقبت از پوست شما ضروری است اگر شما می خواهید به دنبال جوان تر. با این حال، برخی از محصولات محصولات مراقبت از پوست دزدکی حرکت کردن در برخی از مواد شگفت آور است که می تواند انجام آسیب پوست خود را بیشتر از خوب منجر به تحریک، آسیب، و breakouts. اگر شما مراقب نیستید، مسیریابی محصولات مراقبت از پوست شما می تواند خلاف آنچه شما می خواهید انجام دهد انجام دهد.

با این در نظر داشته باشید، خواندن برای مواد مراقبت از پوست شما باید خرید ASAP را متوقف کند!

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

face cream

Shutterstock

روغن مرکبات بر اساس

Sharyn Laughlin، متخصص پوست و مدیر پزشکی گواهی شده در Laserderm اتاوا در مورد مشکل با روغن مرکبات در مراقبت از پوست گفت: “غلظت پایین در محصول مراقبت از پوست به احتمال زیاد بی اثر به هر حال، اما ادعای ضمنی این است که آنها وجود دارد برای خواص آنتی اکسیدان و یا تعمیر. این عوامل ممکن است منجر به فیتوفوتودرماتیت شوند—ظاهر ناگهانی رگه های قهوه ای یا لکه های بدون هیچ هشداری—در ناحیه تماس با هیچ قرمزی یا تاول های قبلی، درست مانند زمانی که آب لیمو یا آهک پوست شما را لمس می کند و سپس در معرض نور خورشید قرار می گیرید.»

او ادامه می دهد، “هر روغن مرکبات می تواند یک فیتوفوتودرماتیت مشابه را پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، به آن اِلِش دهد. آنها باید اجتناب شود، به خصوص در محصولات در نظر گرفته شده برای استفاده در روز، از آنجایی که شما می توانید این تجربه تاسف بار و توسعه رنگدانه قهوه ای ناخوشایند در الگوی تماس داشته باشد. واکنش ها ممکن است به اندازه ای که با آهک دیده می شوند چشمگیر نشوند، اما از آن ها به بهترین حالت اجتناب شود، چرا که حتی در کرم شب نیز سود محسوس کمی ارائه می کنند.»

mineral oil

Shutterstock

روغن معدنی

همچنین شما باید احتمالا اجتناب از روغن معدنی. سونیا داکار، بورلی هیلز، یک گیاه شناسی، به آللور گفت:“من به شدت توصیه می کنم دور ماندن از روغن معدنی. این از نفت مشتق شده و به پوست جذب نمی کند، اندازه مولکولی آن به سادگی بیش از حد بزرگ است. در نتیجه روغن معدنی بر روی سطح پوست باقی می ماند و آن را به بازتابنده خورشید می کند که می تواند منجر به آسیب بیشتر خورشید و تغییر رنگ شود.»

همچنین می تواند منافذ شما را که مشکلی برای افراد مبتلا به پوست آکنه ای است، به هم بنشاند.

moisturizer

Shutterstock

رنگ های مصنوعی

انجمن متخصص پوست تایید سونیا Batra نشان می دهد که دور ماندن از رنگ های مصنوعی و یا رنگ آمیزی. هنگامی که با HuffPostهاف پوست صحبت می کرد، باترا توضیح داد که رنگ ها می توانند به مشکلاتی برای پوست شما منجر شوند: «این رنگ ها می توانند باعث ایجاد آلرژی و تحریک در پوست شوند، و مشکوک به سرطان زا هستند. همچنین در اتحادیه اروپا ممنوع هستند.”

روشن کردن رنگ های مصنوعی در صورت امکان برای جلوگیری از مشکلات پوستی غیر ضروری.

woman putting on moisturizer

Shutterstock

پارابنس

parabens یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست است که شما باید اجتناب از, آن را به عنوان می تواند به تغییرات هورمون منجر شود و به سلامت شما آسیب برساند. Batra به هاف پوست گفت:” Parabens نگهدارنده معمولا در لوازم آرایشی استفاده می شود ، با این حال ، آنها ممکن است تولید هورمون اختلال و به سرطان پستان مرتبط شده است.”

سعی کنید به چوب به محصولات بدون paraben محصولات مراقبت از پوست برای حفظ این عنصر از روال زندگی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>