دلیل ترسناک شما هرگز باید استفاده از کرم دهنده قهوه، مانند همیشه

خود به خود قهوه می تواند یک نوشیدنی صبحانه دوست دار رژیم غذایی باشد. کافئین در آن کمک می کند تا سوخت و ساز بدن خود را افزایش و سوزاندن چربی. متاسفانه، اکثر مردم خجالتی به دور از نوشیدن قهوه سیاه و مزه تلخ آن، امید به جای اضافه کردن شربت طعم دار، شکر، یا کرم کننده به دم صبح خود را به آن شیرین تر.

متاسفانه، که می تواند آن را مخالف رژیم غذایی دوستانه.

با این در نظر داشتن، به دلیل ترسناک خواندن شما هرگز باید کرم دهنده در قهوه خود استفاده کنید!

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

coffee with cream

Shutterstock

تا به حال، بسیاری از ما می دانیم برای جلوگیری از اقلام قند سنگین منو در زنجیره قهوه مورد علاقه ما، اما این مهم است که توجه به آنچه می رود به قهوه خود را هنگامی که شما آن را در خانه ساخت.

اگر شما به طور منظم کرم دهنده و به طور معمول بیش از یک فنجان قهوه در روز استفاده کنید، شما ممکن است دقیقا متوجه آنچه شما مصرف– و چگونه است که می تواند رژیم غذایی خود را تاثیر.

coffee creamer

Shutterstock

نیکلا دجوردیویچ، ام دی، یک پزشک خانواده گواهی شده و مشاور پزشکی در بهداشت حرفه ای، به Byrdieگفت: “اکثریت قریب به اتفاق کرم کننده های قهوه حاوی آب، شکر، و روغن هیدروژنه که ما به عنوان یک چربی ترانس می دانیم.”

در حال حاضر، روشن است که کرم کننده است که دقیقا علاوه بر سالم به رژیم غذایی منظم خود را. Djordjevic ادامه داد: “ما چربی ترانس مصرف می کنیم هنگامی که ما خوردن محصولات حیوانی; با این حال، اگر ما بیش از حد از چربی های ترانس، ما خودمان را در معرض خطر بالا بردن LDL (یا ‘بد’ کلسترول)” قرار می دهد.

sugar

Shutterstock

قند اضافه شده در اکثر کرم کننده های قهوه نیز مشکل است. اضافه کردن یک کرم کننده قهوه شکر به فنجان قهوه خود را، که می تواند تا 5 گرم شکر در هر وعده، واقعا می تواند اضافه کردن– به خصوص اگر شما با داشتن بیش از یک فنجان.

با توجه به Healthline، زن باید مصرف قند روزانه خود را به 25 گرم محدود و مردان باید خود را محدود به 37.5 گرم ، بنابراین قطعا مهم است برای حفظ قند های اضافه شده در تعدیل.

woman holding coffee

Shutterstock

در عوض، انتخاب کردن شیر (یا جایگزین لبنی مبتنی بر گیاه) را به جای کرم قهوه خود را. اين يه گزينه ي خيلي سالم تره به علاوه، با اضافه کردن مقداری استویا به قهوه تان، می توانید بدون نگرانی از تاثیر آن بر رژیم غذایی خود، طعم کمی شیرین تری به دست بیاوبید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>