یک ساندویچ صبحانه شما هرگز نباید در درایو سفارش از طریق به دلیل آن را به آرامی سوخت و ساز بدن شما را از بین می رود

این هیچ راز است که صبح شلوغ به معنی کمی به هیچ زمان باقی مانده برای ساخت صبحانه مغذی و خوشمزه است. با این حال ، شما قطعا نمی خواهید به صرف صرف صبحانه در همه جا ، آن را مسلما مهم ترین وعده غذایی روز است. خوشبختانه، درایو- thrus تن از گزینه های سریع برای زمانی که شما نیاز به صبحانه در یک pinch.

مقدار زیادی از غذاهای سریع منو اقلام را انتخاب کنید از زمانی که شما نیاز به صبحانه هنگامی که شما در حال رفتن وجود دارد. در حالی که ساندویچ صبحانه انباشته و lattes لود شده به نظر می رسد مانند گزینه های خوشمزه ترین، آنها اغلب نیز ناسالم ترین. unhealthy fast food breakfast sandwiches به دنبال چند نکته و ترفند ساده به شما نشان خواهد داد که اقلام منو جایگزین های خوبی برای ساندويچ های صبحانه فست فود ناسالم هستند که سوخت و ساز بدن شما را از بين می برد.

ساندویچ های چرب بسته بندی شده با پروتئین ممکن است مانند خوش قلب ترین گزینه صبحانه فست فود به نظر می رسد, با این حال, سفارشات مانند سوسیس, تخم مرغ, و ساندویچ پنیر گزینه ای سالم برای شما و روده شما نیست. اينو بخور، اون نه! تا به رتبه بسیاری از غذاهای فست فود رستوران ها’ سوسیس, تخم مرغ, و ساندویچ پنیر به برخی از بدترین گزینه های صبحانه فست فود خارج وجود دارد.

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

sausage egg and cheese sandwich

Shutterstock

به عنوان مثال، سوسیس دونات، تخم مرغ و پنیر ساندویچ کرواسی 720 کالری پر از چربی و حاوی 20 گرم چربی اشباع است. يايکها! یک گزینه کمی سالم تر سوسیس و ساندویچ پنیر یکی از مک دونالد ها خواهد بود. سوسیس مک موفین دارای ۴۰۰ کالری و ۱۰ گرم چربی اشباع است، اما البته، تخم مرغ هم وجود نداره.

sausage egg and cheese sandwich

Shutterstock

خوشبختانه، انتخاب صبحانه فست فود وجود دارد که گزینه های بسیار سالم تر برای شما هستند. در مصاحبه با پیشگیری ,ثبت نام رژیم غذایی امی شاپیرو توصیه استارباکس سوس نیش تخم مرغ vide با توجه به ارزش غذایی خود را. “استارباکس سوس تخم مرغ نیش می زنند فوق العاده بالا در پروتئین، کالری کافی (170 تا 350 کالری) بسته به طعم و طعم، و حاوی هیچ کربوهیدرات، گفت: “شاپیرو.

egg and vegetable wrap

Shutterstock

قانون کلی خوب شست این است که به دنبال آیتم های منو سفیدتخم مرغ است که حتی ممکن است حاوی فلفل یا مواد تشکیل دهنده اسفناج به طوری که شما چیزی خوش طعم در حالی که همچنین با ذهن از کالری و چربی.

sausage egg and cheese sandwich

Shutterstock

برخی از مورد علاقه خود را سالم مواد غذایی فست فود صبحانه چه هستند؟ به ما اجازه دهید ما را به رفتن به سفارش در نظرات زیر را می دانیم!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>