یک برنامه شما باید حذف ASAP چون این خراب کردن باتری آی فون خود را

آیا تا به حال احساس می کنید باتری گوشی شما سریعتر از حد معمول در حال مرگ است؟ اگر اینطور باشه، تو تنها نیستی همه می دانند که هر چه بیشتر از تلفن هایمان استفاده کنیم، سریع تر می میرند. اما آنچه که اکثر مردم متوجه این نیستند این است که روشی که شما از تلفن خود استفاده می کنید ممکن است باعث شود که زودتر از آنچه که باید بمیرد. گاهی اوقات تنها کاری که برای آخرین بار برای آخرین بار برای تلفن تان لازم است انجام دهید این است که چند عادت را تغییر دهید.

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

google chrome iphone app draining battery

تلفن های ما یک ابزار ضروری برای زندگی هر روز است. ما به ایمیل های خود دسترسی داریم، با دوستان مان صحبت می کنیم و با خانواده در تماس می مانیم، همه از طریق تلفن های هوشمند مان. به علاوه، بیشتر ما به برنامه های سبک زندگی تکیه می کنیم تا کارهای روزانه را از کارهای خانگی مانند آشپزی و تمیز کردن تا کارهای کاری حفظ کنیم.

اما اگر یکی از این برنامه ها باعث می شد گوشی شما خیلی زودتر از آنچه که iy باید بمیرد، چه شود؟

google chrome iphone app draining battery

شما می توانید از برنامه تنظیمات آیفون خود استفاده کنید تا مشخص کنید هر برنامه چقدر باتری استفاده می کند. فقط به تنظیمات حرکت > باتری و پایین حرکت. شما خواهید دید که برخی از برنامه های شما استفاده می کنید، مانند متون و ایمیل به طور معمول تنها استفاده از 2٪ تا 5٪ از باتری گوشی خود را، در حالی که مرورگر وب غیر اپل می تواند استفاده کنید تا بسیار، خیلی بیشتر.

google chrome iphone app draining battery

اکثر مردم تمایل به استفاده از گوگل کروم به عنوان یک مرورگر وب, حتی اگر صفری اپل می آید از قبل لود بر روی آی فون خود را. Chrome بسیار مناسب است چرا که سابقه و رمزهای عبور شما را در تمام دستگاه ها ذخیره می کند. اما این راحتی هزینه ای برای باتری شما به همراه دارد.

google chrome iphone app draining battery

Shutterstock

اگر برنامه Google Chrome را در آیفون خود دارید، احتمالاً حداقل ۱۰٪ باتری را در حالی که فقط در پس زمینه است، استفاده می کند، حتی اگر از آن برای مرور گاه به گاه وب استفاده کنید.

اگر می توانید بدون Chrome انجام دهید، آن را از گوشی خود حذف کنید و فقط از آن در رایانه استفاده کنید. این می تواند شما را یک تن از عمر باتری را نجات می. اگر ترجیح می دهید Chrome را روی گوشی خود نگه دارید، فقط به یاد داشته باشید که هر بار که با آن کار را تمام می کنید، برنامه را ببندید تا از قدرت بیش از حد در پس زمینه استفاده نکند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>