در اینجا دلیل واقعی شما هرگز باید بسته های کچاپ در مک دونالد

استفاده کنید

همه ما می دانیم که مک دونالد سالم ترین رستوران شما می توانید از سفارش نیست. اما اشکالی نداره که هوس هاتون رو هر چند وقت یکبار سرزنش کنید و غذای آماده سفارش بدید. ترفند این است که مطمئن شوید که شما در پایان خوردن مواد غذایی سریع بیش از حد اغلب، و مطمئن شوید که شما سفارش چیز درست است. و یک غذا وجود دارد بسیاری از مردم در مک دونالد است که به نظر می رسد کاملا بی ضرر است، اما در واقع بسیار بدتر برای شما از شما می توانید تصور کنید. ما در مورد بسته های کچاب آنها صحبت می کنیم.

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

never use mcdonalds ketcup packets

دلیل واقعی شما باید بسته های ketcup در مک دونالد استفاده کنید در واقع هیچ ربطی به کالری، کربوهیدرات و یا چربی ندارد. ketchup با شکر و شربت ذرت فروکتوز بالا ساخته شده است، اما مقدار کمی از چادیبه کافی نیست که تفاوتی در رژیم غذایی خود را ایجاد کنید.

never use mcdonalds ketcup packets

بسته های کچاب از مک دونالد برای شما بد هستند زیرا احتمال خوبی وجود دارد که آنها خراب است. بسته های فلزی پلاستیکی که کچاب را نگه می دارد نمی تواند مواد غذایی را در مدت زمان طولانی از رفتن بد نگه دارد. همه آنها تاریخ انقضا، اما شما آن را نمی بینید زیرا معمولا در جعبه بسته های آمده در لیست، به جای بسته های فردی.

never use mcdonalds ketcup packets

Shutterstock

اکثر بسته های کچاپ تنها یک سال از تولید تا زمان انقضای آن می توانند طول بانجامند. در حالی که این به نظر می رسد مانند یک مدت طولانی، هیچ راهی برای اینکه بدانیم بسته کچاب فردی خود را چگونه قدیمی در واقع وجود دارد. معمولاً می توانید بگویید که کچاپ یک بار بد رفته است چون طعم، بوی یا رنگ آن ممکن است خاموش باشد.

دفعه بعد، بسته کچاپ را از سر بگذرووو از چادر بطری خودت از خانه استفاده کن تا مطمئن شوی که غذای منقضی شده نمی خوری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>