دریافت یک نگاه اجمالی از آینده الکتریکی LYRIQ کادیلاک

اخبار در 7 بعد از ظهر EDT در تاریخ 6 اوت 2020, کادیلاک ارائه نگاهی به شیرجه جنرال موتور به برق. Cadillac معرفی LYRIQ — اولین وسیله نقلیه تمام الکتریکی آن.  این خودرو اولین خودرو جنرال موتورز است که بر اساس تکنولوژی باتری اولتیوم جدید خود بر روی پلت فرم برقی سازی مدولار نسل بعدی خود ساخته شده است. باتری های این باتری ها از یک شیمی جدید NCMA (نیکل-کبالت-منگنز-آلومینیوم) استفاده می کنند که از آلومینیوم در کاتد برای کمک به کاهش نیاز به مواد کمیاب خاکی مانند کبالت استفاده می کند. GM می گوید که این شیمی جدید باعث کاهش محتوای کبالت بیش از ۷۰ درصد در مقابل تکنولوژی باتری موجود شده است.   

LYRIQ شارژ سطح 1 و سطح 2 و همچنین شارژ سریع DC در تا 155 کیلووات پشتیبانی می کند.  با باتری جدید 100kWH، و با فرض شارژ از حدود 20٪ به 80٪، شارژ سریع DC باید در حدود 30 دقیقه اتفاق می افتد.  هزینه کامل باید 300 مایل از محدوده تحویل.

LYRIQ استفاده گسترده ای از LEDs برای ایجاد یک تجربه بصری جدید می سازد. Cadillac می گوید که این سبک چهره جدید کادیلاک است و در تمام طرح های خودروهای جدید خود منعکس خواهد شد.

یک محور از طراحی داخلی جدید است 33 اینچ منحنی صفحه نمایش OLED.

طراحی بدون درز تمام اطلاعات لازم را به راننده ارائه خواهد داد.  LYRIQ همچنین یک صفحه دو صفحه سر تا صفحه نمایش (HUD) که هر دو داده ها و اطلاعات واقعیت افزایش ویژگی ویژگی. رانندگی خودگردان Cadillac در حال تغییر به دست تجربه رانندگی رایگان بر روی تقاضا خط خودکار می افزاید.

LYRIQ به احتمال زیاد به عنوان مدل 2023 در هر دو چرخ عقب و تمام چرخ دو موتوره درایو در دسترس خواهد بود. GM قیمت گذاری منتشر نشده است، اما مجلات خودکار در برآورد قیمت گذاری در محدوده $70,000 به $90,000.

وجود خواهد داشت فن آوری بسیار بیشتری در خودرو از جمله دولت از هنر صدا از AKG و جدید فعال فن آوری لغو سر و صدا است که تقریبا از بین بردن سر و صدا جاده.

اگر شما به وسایل نقلیه الکتریکی، آن زمان هیجان انگیز است. LYRIQ به نظر می رسد تا بازی و رقابت مستقیم با تسلا مدل X.  برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه LYRIQ Calillac مراجعه کنید.

همچنین می توانید ویدیو آشکار را در اینجا تماشا کنید:


پشتیبانی از ابزارک : منابع اصلی درآمد Gadgeteer تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مانند این یکی است. اگرچه ممکن است غرامت دریافت کنیم، اما همیشه نظرات صادقانه خود را درباره تجربیاتمان با هر محصول ارائه می کنیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>