یک شامپو شما باید متوقف با استفاده از بلافاصله به دلیل آن را خراب موهای خود را در پوست سر

مراقبت از مو به معنای توسعه یک روال مراقبت از مو است که برای شما کار می کند. یکی از مهمترین اجزای انجام این کار انتخاب شامپواست که موهای شما را مرطوب کرده و پوست سر تان را سالم نگه می دارد. متاسفانه, بسیاری از مواد تشکیل دهنده شامپو است که می تواند اثر مخالف وجود دارد–و می تواند به مسائل پوست سر و نازک شدن مو کمک.

با در نظر گرفتن این, اطمینان حاصل کنید که شامپو خود را هیچ یک از این مواد خشن شامل نمی شود اولین گام خوب در نگه داشتن موهای خود را به دنبال بهترین آن است.

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

shampoo

Shutterstock

سنگ پیریتیون روی و زغال سنگ تار

روی پیریتیون و زغال سنگ تار دو تا از این مواد مضر موبر هستند. به گفته ٔ StyleCaster، کارولین گریل، رئیس لئونار گریل، دور ماندن از پیریتیون روی و تار زغال سنگ ایده خوبی است.

مقاله توضیح می دهد، “این مواد شایع ترین خواص فعال در شامپوهای مبارزه با شوره سر هستند، اما گریل هشدار می دهد که آنها می توانند به طرز باور نکردنی خشن بر روی پوست سر و اطراف آن.”

woman washing hair

Shutterstock

سیلیکون

سیلیکون همچنین می تواند سلامت پوست سر شما تاثیر. گای پارسونز، آرایشگر و یک ترشی شناس گواهی Harper’s Bazaarشده، به بازار هارپر گفت، او توضیح داد، “به دنبال مواد ی که به ‘cones’ (سیلیکون، dimethicones، trimethicones) ، که اضافه شده برای ایجاد مو احساس نرم تر، suppler و مرطوب تر، اما آنها از نظر مولکولی سنگین و پوست سر مسدود خواهد شد.”

receding hair line

Shutterstock

پوست سر شما به دلایل بسیاری در مراقبت از مو مهم است. به طور خاص، با توجه به هضم خواننده، “پوست سر شما تولید روغن های طبیعی است. آنها برای مرطوب نگه داشتن پوست و سالم ضروری است. اگر پوست سر را از این روغن ها دور کنیم، خشک و آسیب دیده می شود.”

اگر شامپوی شما بیش از حد خشن روی پوست سر باشد، مانند این که ممکن است با این مواد باشد، می تواند بر توانایی پوست سر شما در تولید این روغن های لازم تاثیر داشته باشد.

woman brushing hair

Shutterstock

شما باید مطمئن شوید که پوست سر خود را سالم است به منظور حفظ موهای خود را سالم. به همین ترتیب، اجتناب از این مواد، بخش لازم از یک روال مراقبت از مو سالم است، به خصوص اگر شما در مورد ریزش مو بالقوه نگران هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>