دیگر بزرگ, بمب, در مورد, Ellen DeGeneres, فقط در خارج–چگونه او با این کار؟!

Ellen DeGeneres مواجه شده است برخی از نقد جدی در ماه های اخیر. یک بار محبوب talkshow میزبان آمده است در زیر آتش برای او معنی نگرش و نامهربان درمان کارکنان و مهمانان.

اگر چه شایعات در مورد 62 ساله شده اند در گردش برای مدتی در حال حاضر انتقاد از نشان می دهد و خود را “سمی” محیط زیست باید جدی تر به عنوان یک گروه از کارمندان فعلی و سابق صحبت ناشناس به Buzzfeed در مورد تجربیات خود را در کار نشان می دهد.

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

Ellen DeGeneres

پس از آن نشان می دهد کارکنان ظاهرا بسیج در اطراف هر یک از دیگر. در واقع با توجه به Us Weekly, کارکنان الن نشان می دهد در حال “دوست داشتن” این واقعیت است که اطلاعات خود را از محل کار در حال آمدن به نور است.

یک منبع توضیح میدهد: “آنها شده ایم تماس و ارسال پیامک در هر یک از دیگر در مورد داستان … آنها با محبت است که حقیقت را — که شده است یک راز برای سال ها در این صنعت است و در نهایت دریافت منافع بیشتر.”

Ellen DeGeneres

با توجه به NPR, the Buzzfeed جزئیات داستان یک سری از بدرفتاری کارکنان مواجه شده در حالی که کار بر روی مجموعه: “شکایت خود را شامل اخراج پس از مصرف پزشکی و یا سوگ ترک; یک کارمند با داشتن نظرات نژادپرستانه وضع او توسط کارکنان ارشد و کارکنان گفته بودن نه به صحبت می کنند به طور مستقیم به DeGeneres.”

در نور از این جدی اتهامات الن نشان می دهد که در نهایت در پاسخ به این اتهامات در برابر آنها. این نمایش اجرایی تولید اد Glavin مریم کانلی و اندی Lassner با انتشار بیانیه ای توضیح داد که آنها “تلاش کرده اند برای ایجاد یک باز و امن و فراگیر محیط کار.”

Ellen DeGeneres

نشان می دهد همچنین عذرخواهی برای این حوادث مفصل در Buzzfeed گزارش.

این بیانیه توضیح داد: “ما واقعا ناراحت و متاسفم برای یادگیری است که حتی یک نفر در تولید ما خانواده تا به حال یک تجربه منفی.”

Ellen DeGeneres

اما الن خودش هنوز خطاب متعدد اتهامات علیه او منجر بسیاری را به تعجب می کنم اگر میزبان را تا کنون صدور یک بیانیه شخصی و یا عذرخواهی در مورد این اتهامات در مورد او معنی و رفتار او نشان می دهد سمی محیط زیست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>