این راز در مورد Meghan Markle و کیت میدلتون فقط

Meghan Markle و کیت میدلتون در مرکز بسیاری از گمانه زنی ها وقتی که می آید به نمايش در خانواده سلطنتی.

پس از مگان و هری اعلام کرد که آنها می تواند قدم از وظایف سلطنتی بسیاری از تعجب که اگر درگیری بین کیت و مگان کمک به تصمیم گیری. اگر چه جزئیات بیشتر در مورد این تصمیم به زودی آشکار خواهد شد (با هری و مگان را در کتاب پیدا کردن آزادی بیرون آمدن در اوت) در حال حاضر به نظر می رسد ایمن می گویند که مگان و کیت نمی بینم چشم به چشم و به خصوص با این, آخرین اخبار!

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

Meghan Markle

شاهزاده بئاتریس و او در حال حاضر شوهر Edoardo Mapelli Mozzi جشن عروسی خود را در یک مراسم در جولای 17, امید بستن برای یک جشن خصوصی برای به حداقل رساندن هر گونه جمعیت. در این مراسم برگزار شد و در همه قدیسین کلیسای کوچک در ویندسور پارک بزرگ است.

اگر چه لیست مهمان بود به شدت محدود با نگرانی در مورد Covid-19, دیگر اعضای خانواده سلطنتی هنوز مطمئن ساخته شده برای تبریک به عروس و داماد–اگر آنها در مورد آن را در راه بسیار متفاوت.

Kate Middleton

ویلیام و کیت ارسال یک پیام عمومی خود را در کاخ کنزینگتون Instagram, داستان شامل یک عکس از تازه داماد زن و شوهر با ملکه و شاهزاده فیلیپ.

پیام خود را ساده بود: “تبریک به والاحضرت شاهزاده بئاتریس و آقای ادواردو Mapelli Mozzi که در یک مراسم خصوصی در رویال چپل از پرستاران در رویال تسلیم ویندزور در روز جمعه!”

Meghan Markle and Prince Harry

مگان و هری از سوی دیگر نه ارسال هر گونه پیام های عمومی. مشترک خود را Instagram account, Sussex, Royal شده است فعال برای سال در حال حاضر. آخرین پست 30 مارس.

با توجه به Hello!, مگان و هری هنوز هم خود را فرستاده آرزوهای خوب برای این زن و شوهر فقط به بخش خصوصی. این مقاله توضیح می دهد که یک منبع نزدیک به خانواده سلطنتی تایید کرد که “آنها تبریک گفت شاهزاده هری پسرخاله و شوهر جدید خصوصی.”

Meghan Markle and Kate Middleton

در حالی که مگان و کیت قطعا در زمان روش های مختلف برای تبریک ازدواج, به نظر می رسد مانند چیزی وجود دارد اما بهترین آرزوها برای شاهزاده بئاتریس و شوهر جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>