یکی از “سالم” غذای صبحانه شما باید به دور انداختن Asap به دلیل آن خرابه سوخت و ساز بدن شما

صبحانه ممکن است مهم ترین وعده غذایی در روز است اما غذاهای صبحانه به همان اندازه ایجاد شوند. این که آیا شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن و حفظ وزن و یا به سادگی به سالم نگه داشتن آن ضروری است که شما صبحانه حاوی فیبر و پروتئین و کلسیم و مقدار زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی است. صبح مواد غذایی با سطوح بالایی از کربوهیدرات باید اجتناب شود هر زمان که ممکن است و شما باید مطلقا هرگز خوردن غذاهای شیرین برای صبحانه.

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

worst unhealthy breakfast cereal

یکی از بدترین مواد غذایی شما می توانید غذا خوردن برای صبحانه غلات به دلیل اینکه اکثر غلات حاوی دقیقا آنچه شما نمی خواهید: شکر و کربوهیدرات.

حتی بیشتر خبر بد برای شما وجود دارد: برخی از غلات و حبوبات به بازار عرضه شده به عنوان “سالم” صبحانه گزینه اما اینها معمولا فقط به عنوان بد برای شما به عنوان هر نوع دیگر غلات.

worst unhealthy breakfast cereal

Walmart

کلاگ هوشمند شروع اصلی آنتی اکسیدان ها حبوبات

worst unhealthy breakfast cereal

Walmart

برای مثال, kellogg’s هوشمند شروع آنتی اکسیدان حبوبات به نظر می رسد مانند آن خواهد بود آسان انتخاب سالم برای صبحانه. آن را تا مقدار زیادی از مواد مغذی بدن شما نیاز دارد در صبح مانند پروتئین و آهن و کلسیم و پتاسیم اما حتی بیشتر از مواد تشکیل دهنده بدن خود را می کند و نه نیاز.

یک وعده از این حبوبات شامل 56 گرم کربوهیدرات و 18 گرم از قند اضافه شده که 36 درصد روزانه خود را توصیه می شود مصرف شکر است. بسیار خوب اولین چیزی که در صبح است.

worst unhealthy breakfast cereal

شاتر

در حقیقت یک “سالم” حبوبات است که طعم خوب است بیش از حد خوب درست باشد. در حالی که داشتن این نوع از صبحانه هر یک بار در در حالی که نمی خواهد به شما صدمه دیده است, به طور کلی, آن مهم است به چوب به کم شکر یا بدون شکر صبحانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>