این بمب, در مورد کیم کارداشیان و کنی وست ازدواج فقط—ما خیلی غمگین برای آنها!

کیم کارداشیان و کنی وست‘s رابطه قطعا دیده اند ،

این زوج که ازدواج کردم در سال 2014 شده است موضوع نظارت به عنوان یک نتیجه از غرب آخرین توییتر بیهوده گویی اما منابع در حال حاضر گفت که این زن و شوهر شده است با توجه به تقسیم برای سال در حال حاضر راه جلوتر از هر مکان درام.

نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتر.

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

Kim Kardashian and Kanye West

شایعات از طلاق برای اولین بار شروع به غرب خود در توئیتر نوشت: “من در تلاش برای گرفتن طلاق از کیم ملاقات با حوصله در Warldolf برای ‘اصلاحات در زندان.'”

او همچنین ضمنی که فیلم ترسناک خارج شد و بر اساس زندگی او به طور خاص رابطه خود را به Kardashian خانواده. رپر همچنین با انتقاد و مادر خود را در قانون, Kris Jenner, در مجموعه ای از توییت.

همه این عکسها همه از آنجا حذف شده است.

Kim Kardashian and Kanye West

به عنوان حدس و گمان در اطراف کنی وضعیت روانی شروع کیم نادر بیانیه عمومی در مورد شوهرش, اختلال دو قطبی, درخواست محبت از دیگران است.

در Instagram, داستان واقعیت استار نوشت: “به عنوان بسیاری از شما می دانید کنی به اختلال دو قطبی. هر کسی که این و یا یک دوست در زندگی خود را که می کند می داند که چگونه فوق العاده پیچیده و دردناک آن است که به درک.”

او ادامه داد: “… من بسیار محافظ از فرزندان ما و Kanye حق حریم خصوصی زمانی که می آید به سلامت خود را. اما امروز احساس می کنم مثل من باید در مورد آن نظر به دلیل خاموش ننگ و تصورات غلط در مورد بهداشت روانی … کسانی که با Kanye می دانم که قلب خود را و درک کلمات خود را برخی از زمان ها نمی همسو با مقاصد خود.”

Kim Kardashian and Kanye West

اگر چه کیم بیانیه چیزی جز حمایت از آن به نظر می رسد مانند این ممکن است پایان راه برای ازدواج خود را, به طور خاص پس از Kanye علنا صحبت در مورد تقریبا خاتمه ناگهانی زن و شوهر, اولین بار, دختر شمالی.

اما یک منبع به مردم گفت که این اولین نشانه از مشکلات برای کیم و کانیه وست. ظاهرا “طلاق شده است در این روند برای چند هفته.”

یکی دیگر از خودی تایید این خبر به خروجی توضیح “شده است وجود دارد به اندازه کافی ارتباطات هر دو در چند روز گذشته و در هفته قبل برای ایجاد آن است که هر دو طرف احساس ازدواج است.”

Kim Kardashian and Kanye West

غرب پس از عذرخواهی برای در نظر گرفتن این موضوع خصوصی به توییتر. او با صدور عمومی عذرخواهی نوشتن “”من می خواهم برای معذرت خواهی به جهنم همسر من, کیم برای رفتن با چیزی که یک موضوع خصوصی است. من را پوشش نمی دهد و او را مانند او تحت پوشش من است. کیم من می خواهم به می گویند من می دانم که من به شما صدمه دیده است. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>