یکی از ادویه پزشکان می گویند شما باید به معنای واقعی کلمه همه چیز

اضافه کردن یک ترکیبی از ادویه جات ترشی جات و گیاهان است یک راه عالی برای اضافه کردن عطر و طعم به هر ظرف اما مواد خاصی قطعا ایستادگی کردن برای خود مزایای بهداشت و درمان. اگر شما امیدوار به شروع به غذا خوردن و زندگی سالم با توجه به آنچه ادویه شما با استفاده از یک ایده خوب به عنوان آنها می توانید اضافه کردن و افزایش فوق العاده از مزایای بهداشت و درمان برای هر ظرف.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک چاشنی پزشکان می گویند شما باید قرار داده در همه چیز!

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

turmeric

شاتر

زردچوبه

زردچوبه محبوب ادویه و می تواند گنجانیده شده به تن ظروف (به طور جدی از سوپ به سس سالاد به سبزیجات). نه تنها آن است که یک ومزه علاوه بر این به تقریبا در هر وعده غذایی, اما آن را نیز می تواند ارائه به شما یک تنوع از مزایای بهداشت و درمان.

آن را پر از آنتی اکسیدان و حاوی کورکومین است که برای مطالعه خواص دارویی آن. در واقع با توجه به Healthline “مطالعات نشان می دهد که آن می تواند به بهبود عملکرد مغز و مبارزه با آلزایمر, کاهش خطر بیماری های قلبی و سرطان و از بین بردن ورم مفاصل.”

turmeric soup

شاتر

زردچوبه نیز به خوبی می دانم برای اینکه قدرتمند ضد التهابی است.

با توجه به ذهن و بدن سبز “مطالعات در واقع نشان داده شده است نتایج امیدوار کننده ای در توانایی و زردچوبه و کورکومین برای مدیریت درد و التهاب ناشی از آرتریت. آن را نیز ممکن است مفید برای ورزشکاران به دنبال تسکین درد.”

به همراه زردچوبه می تواند حتی کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن شما آن را کامل ادویه برای شروع ترکیب به رژیم غذایی خود را منظم.

turmeric curry

شاتر

اگر شما تعجب کنید که زمانی که برای اضافه کردن زردچوبه و چگونه به درو کردن همه فواید آن, ما رو شما پوشش داده شده با برخی از دستور العمل های خوشمزه.

زردچوبه مشترک کاری تشکیل دهنده, اما آن را نیز می توانید برای یک سوپ خوشمزه دستور و یا یک مرغ و ظرف برنج. هر یک از این ظروف شامل زردچوبه اضافه کردن عطر و طعم تر (سالم و خوبی) به رژیم غذایی خود را!

turmeric tea

شاتر

اگر شما می خواهید حتی یک راه ساده تر برای اضافه کردن زردچوبه به رژیم غذایی خود سعی کنید نوشیدن چای زردچوبه است که می تواند یک راه آسان برای دریافت برخی از کسانی که مزایای بهداشت و درمان از کورکومین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>