یکی از نوشیدنی های داغ شما باید متوقف کردن در صبح به دلیل آن را به آرامی از بین می برد و سوخت و ساز بدن شما

یک رژیم غذایی سالم می تواند بخش مهمی از نگه داشتن سوخت و ساز بدن شما به درستی اجرا شود. یکی از ساده ترین راه برای انجام این کار این است که ترکیب سوخت و ساز بدن-تقویت نوشیدنی های داغ را به رژیم غذایی خود; چای و قهوه می تواند هر دو نقش حیاتی در بالا بردن سرعت سوخت و ساز خود را.

اما شما باید نگه داشتن چشم در چه شیرین کننده های شما با اضافه کردن این نوشیدنی های داغ از آنجا که آنها می توانید تغییر دهید که چگونه این نوشیدنی سوخت و ساز بدن خود را تحت تاثیر قرار–و حتی می تواند متابولیسم شما را پایین آهسته.

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

sugar in coffee

شاتر

شیرین قهوه

قهوه صبح سالم آشامیدنی خود را و می تواند کمک به بهبود سوخت و ساز خود را. در واقع با توجه به Healthline, “کافئین تا حدی به دلیل آن اثر محرک بر روی سیستم عصبی مرکزی هر دو را افزایش می دهد سوخت و ساز بدن و افزایش اکسیداسیون اسیدهای چرب است.”

اما اگر شما شروع به اضافه کردن شکر با طعم شربت و خامه به قهوه خود را, کسانی که سوخت و ساز بدن-تقویت خواص دیگر به عنوان موثر است. بلکه شکر اضافه می تواند اثر معکوس داشته باشد در سوخت و ساز خود را.

sugars

شاتر

سفارش یک قهوه تخصص نوشیدنی می توانید اضافه کردن مقدار زیادی از قند و کالری به رژیم غذایی خود را که می تواند به معنای مشکل برای سوخت و ساز خود را.

Healthline توضیح میدهد: “شکر اضافه شده است که مسلما یکی از بدترین مواد در رژیم غذایی مدرن است. شکر به دلیل میزان بالای فروکتوز است که مربوط به تمام انواع بیماری های جدی مانند چاقی و دیابت است.”

cup of coffee

شاتر

پس از شکر تصفیه شده پر از کالری های خالی وجود دارد که ارزش غذایی کمی در این پر شکر قهوه می نوشد.

به علاوه بیش از حد قند و شکر می تواند شما را طلب حتی بیشتر از شیرینی آن را دشوار است به نگه داشتن قند در حد اعتدال و تأثیر منفی در غیر این صورت رژیم غذایی سالم است.

coffee with cinnamon

شاتر

در عوض سعی کنید به نگه داشتن نشاسته را به حداقل برساند. اگر شما نمی معده سیاه و قهوه اضافه کردن شیر یا جایگزین های لبنی به صبح خود را در جام حذفی.

اگر شما یک دندان شیرین شما می توانید سعی کنید یک شیرین کننده سالم–مانند استویا, عسل و یا حتی شربت–برای شیرین کردن قهوه خود را با بیشتر قند طبیعی. شما همچنین می توانید اضافه کردن یک خط تیره از دارچین به قهوه خود را در آن سوخت و ساز بدن افزایش مزایای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>