شکوه مدولار صفحه کلید مکانیکی (GMMK) بررسی

نقد و بررسی – شکوه مدولار صفحه کلید مکانیکی ممکن است 10 (یا بیشتر) صفحه کلید من خریداری شده و یا مورد بررسی اما با پایان بررسی دوره آن در حال حاضر تبدیل شدن به مورد علاقه من است. از هیچ سر و صدا و نور پس زمینه تنظیمات پلاگین و بازی قابلیت استفاده برای تمام گزینه های سفارشی سازی من فکر می کنم این خط از صفحه کلید می تواند ایده آل برای فقط در مورد هر کسی.

آنچه در آن است ؟

شکوه مدولار Mechanical Keyboard یک صفحه کلید مکانیکی برای افرادی طراحی شده جدید به طور کامل قابل تنظیم صفحه کلید مکانیکی (اما من فکر می کنم این امر می تواند بزرگ برای هنردوستان و همچنین). آن را ساخته شده با آلومینیوم جامد بدن و واحد آنها فرستاده من برای نقد و بررسی شد یک صفحه کلید کامل (اما آنها همچنین ارائه ده-کلید-نسخه کمتر و بسیار محبوب نسخه جمع و جور اندازه). شما می توانید از پیش ساخته شده نسخه با Gateron قهوه ای سوئیچ و یا شما می توانید به طور کامل منظور به طور کامل سفارشی مجموعه با keycaps و سوئیچ از انتخاب شما.

چه چیزی در جعبه ؟

در پیش ساخته در اندازه کامل نسخه ای که با شکوه PC Gaming مسابقه ارسال شده است که روی صفحه کلید خود را (به طور کامل مونتاژ شده و آماده برای استفاده) و یک راهنمای کاربر پوستر یک سوئیچ جایگزینی راهنمای کلیدهای دستگاه کشش و یک سوئیچ ابزار جایگزین. آنها همچنین شامل تعویض لاستیک در صورت از پیش نصب شده آنهایی می آیند که من فکر کردم ، وجود دارد یک زن و شوهر فوق العاده keycaps برای کلید مانند فرار و ویندوز کلید. من آن را جالب توجه است که آنها را در انتخاب به طور پیش فرض قرمز روشن “صعود” کلید فرار, اما استاندارد ویندوز 10 کلید به جای جایگزین faux-خدا آرم شرکت.

شکوه PC Gaming نژاد همچنین با ارسال مجموعه ای از Kailh بنفش سوئیچ بنابراین من می تواند تست کردن سوئیچ جایگزینی فرآیند یک نوع سوئیچ من آشنا نبود قبلا. این به طور معمول شامل, اما آن را به خوبی قادر به سفارش سوئیچ های مختلف مجموعه به سعی کنید از انواع مختلف. من متعلق به کیبورد با گیلاس قرمز/بلوز و همچنین به عنوان انواع مختلفی از قهوه ای مکانیکی سوئیچ. شما حتی می توانید یک نمونه جعبه سوئیچ های مختلف را امتحان کنید بنابراین شما لازم نیست که به چند سفارش مجموعه کامل از سوئیچ اگر شما مطمئن نیستید که شما می خواهم. شکوه PC بازی مسابقه وب سایت برخی از راهنمایی در مورد تفاوت بین سوئیچ ها و همچنین, اگر شما مطمئن نیستید آنچه شما می خواهم.

مشخصات سخت افزاری

 • به طور کامل قابل تعویض سوئیچ مکانیکی
 • 100% ضد سایه اندازی
 • کامل N-Key Rollover
 • رای رای: 1000 هرتز
 • نور پس زمینه: برای هر کلید 16.8 میلیون رنگ RGB
 • طول سیم: 6 پا
 • ابعاد: 440 x 129 x 35.9 میلیمتر (17.3 x 5.1 x 1.4 اینچ)
 • وزن: 940 گرم (2.1 پوند)

طراحی و امکانات

طراحی اساسی است/مینیمالیستی که من قدردانی. من قبلا با استفاده از یک Logitech جبار 910 طیف مکانیکی صفحه کلید من دوست ندارم که با یکی بود فوق العاده میز فضای آن زمان با توجه به کلید های تابع اضافی و اضافی پلاستیک گسترش از صفحه کلید عرشه (این یک صفحه کلید بسیار خوب هر چند اگر شما مقدار زیادی از فضای میز). شکوه مدولار صفحه کلید مکانیکی است که تقریبا به عنوان کوچک که ممکن است در حالی که استاندارد آمریکا ANSI طرح بندی صفحه کلید. وزن آلومینیوم پایه آن را نگه می دارد بسیار پایدار و ثابت در طول بازی به عنوان به خوبی. من تا به حال بسیار سبک وزن پلاستیک کیبورد در گذشته که دوست داشت به لیز خوردن در اطراف در حالی که تایپ کردن و یا بازی این یکی باقی می ماند قرار داده است.

به نور پس زمینه قابل تنظیم است و می تواند بسیار روشن کنید. با شامل keycaps وجود دارد خوب تحت کلید تب و تاب بودن و کلید های خود را بسیار آسان به خواندن در تاریکی که نور پس زمینه. من تنها گرفتن در نور پس زمینه است که جایگزین توابع در F – کلید دارای نور پس زمینه نیست که می تواند کنترل حجم صدا و یا پخش رسانه ای کنترل سخت برای پیدا کردن در تاریکی است.

فلش قرمز “صعود” فرار کلید به راحتی می توان با جایگزین استاندارد “ESC” کلید. پایان و طراحی بسیار خوب متوجه شدم بدون نقص ساخت و یا پلیسه یا هر گونه مسائل با keycaps که گنجانده شده است. اگر من تبدیل پسزمینه به طور کامل خاموش و چراغ اتاق روشن شد و در یک زاویه keycap چاپ می تواند سخت برای دیدن, اما این فقط در شرایط خاص است و به راحتی حل شد فقط با استفاده از نور پس زمینه.

کابل USB است قابل جابجایی نیست اما به نظر می رسد با کیفیت بالا بافته نوع و حتی یک کلاه گرد و غبار برای حمل و نقل. این یک استاندارد USB 3.0 نوع پلاگین رو به عقب سازگار با USB 2.0 اگر که همه شما باید.

نصب و راه اندازی

شکوه مدولار صفحه کلید مکانیکی است پلاگین و بازی به این معنی که شما می توانید به سادگی آن را به هر, ویندوز, اپل, و یا لینوکس کامپیوتر و آن را به سادگی کار می کنند. وجود دارد مشترک تلنگر از “پا” در زیر صفحه کلید است که شیب آن را کمی. این به نظر می رسید با کیفیت بالا و به حال بهار خوب به آنها را به من ترجیح می دهم معدن, تخت, هر چند, بنابراین من آنها را استفاده نمی کند بسیار است.

اولین چیزی که من سعی کردم انجام شد keycap و سوئیچ تعویض. من دیده ام ویدئوها از سوئیچ جایگزینی در برخی از صفحه کلید است که به نظر می رسد بسیار پیچیده است. در این مورد, آن را بسیار آسان بود. Keycap کشیده با نور متوسط نیروی در حالی که سوئیچ بود کمی سخت تر در اول است. شما باید به فشار در 2 زبانه پلاستیکی با شامل ابزار و سپس بکشید. من احساس می کنم ممکن است شکستن زبانه ها در چند اما پس از آن من به دلیل آشنایی با تکنیک و نیروی مورد نیاز و بقیه آسان است. من نمی شکستن هر یک از آنها به قوی پس از حذف, آن را فقط احساس مانند آن را ممکن است به شکستن در چند.

من تست شامل قهوه ای سوئیچ قبل از تغییر تمام بقیه کلید و آنها به خوبی به عنوان هر گونه قهوه ای صفحه کلید مکانیکی من سعی کردم. این سبک از سوئیچ بود من علاقه قبلی صفحه کلید مکانیکی تعویض آنها احساس سریع برای هر دو بازی و تایپ و نیست فوق العاده با صدای بلند.

بعد من روشن تمام کلید ها به Kailh بنفش و من آنها را دوست دارم حتی بیشتر از Gateron Browns! آنها احساس کمی سریع تر و به نظر می رسید کمی ساکت تر. من می توانید ببینید که چرا بسیاری از مردم در حال تبدیل شدن به وسواس با تنظیم صفحه کلید مکانیکی آن رضایت بخش برای تغییر همه چیز و احساس های مختلف و عملکرد.

اضافی, دانلود نرم افزار, کاملا اختیاری است, اما اجازه می دهد برای برخی از ایستگاه از پیش تنظیم و به طور کامل سفارشی برای هر کلید تنظیمات. شما همچنین می توانید به روز رسانی سیستم عامل و تغییر تنظیمات مختلف مانند رای گیری رای و ماکروها. وجود دارد 3 پروفیل های است که می تواند مفید برای بازی های مختلف و یا منشی-در مقابل-بازی حالات.

ویدیو فوق نشان می دهد یکی از ایستگاه از پیش تنظیم است که در واکنش به تایپ کردن. وجود دارد یک زن و شوهر بود و کاملا چند الگوهای دیگر نیز هست. اگر شما به نوبه خود صدا شما می توانید شنیدن سر و صدا به طور پیش فرض Gateron قهوه ای سوئیچ به عنوان به خوبی.

عملکرد

کلید همه احساس بسیار صاف و کل این بررسی نوشته شده بود با شکوه مدولار صفحه کلید مکانیکی است که به مقصد برای تبدیل شدن به جدید من راننده روزانه. من یک تنظیم سرعت تایپ 81 است که درست در وسط معمول من 70-85 عادی و آن را احساس می کند بزرگ برای تایپ کردن. کلید خوب انحنای به آنها بدون داشتن لبه های تیز (گاهی اوقات مسطح لپ تاپ-سبک صفحه کلید می تواند من را آهسته من مانند در اختیار داشتن یک بیت از یک منحنی به کمک احساس لبه های arrow).

صفحه کلید عالی بود برای بازی به عنوان من قادر به بازی به سرعت گام تیرانداز بازی به عنوان به خوبی به عنوان پیچیده نظامی-بازی های شبیه سازی (که در آن چند کلید فشرده رایج برای انجام توابع پیشرفته) بدون هر گونه مسائل با کلید سایه اندازی

چیزی که من دوست دارم

 • بسیار خوب ساخت – احساس حق بیمه
 • سوئیچ آسان و جایگزینی کلیدهای
 • شامل ابزارهای اضافی و بزرگ هستند
 • به طور پیش فرض قهوه ای سوئیچ های خوب برای اکثر کاربران است.
 • استاندارد TKL (ده-کلید-کمتر) و جمع و جور (60%) گزینه های اندازه
 • هیچ کلید اختصاصی یا طرح های عجیب و غریب/کلید کارگماری

آنچه که من می خواهم تغییر

 • نمی توانید کلید های تابع در تاریکی
 • آرزو می کنم شما می توانید سفارشی کلید روشن به همراه, پاسخگو, اثرات (این یکی یا دیگری)
 • یک زن و شوهر اختصاصی ماکرو کلید و یا توانایی به نقشه یک تابع+کلید ماکرو

افکار نهایی

این همیشه نشانه خوبی برای من وقتی که یک داور تصویب مورد بررسی به عنوان جدید خود را ترجیح داده در مورد. این مورد برای من با شکوه مدولار صفحه کلید مکانیکی. آن را به عنوان خوب یا بهتر تقریبا در هر راه به قبلی ترجیح داده صفحه کلید است که من با استفاده از است و در حال حاضر در استفاده سنگین برای بررسی دیگر کار و بازی.

قیمت: $109.95
که در آن به خرید: شکوه PC Gaming نژاد و آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده بود با شکوه PC Gaming نژاد


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>