بلا حدید فقط عینک خطرناکی بالا-برش یک تکه– و در حال حاضر ما می خواهید یک!

بلا حدید قطعا طرفداران کردم صحبت کردن با او در آخرین سری از Instagram posts.

سوپر مشترک عکس از کالوین کلاین, کمپین برای تابستان سال 2020 است. پویا شلیک–این برنامه شامل برخی از عکس ها با بلا در مدل سازی زیر آب (با نام مستعار او نهایی multitasker)–به ضرب گلوله کشته شد توسط شارلوت ولز. کلر بایرن, NYC سبک مدل دهید مدل برای شلیک کنید. و نتایج خیلی رویایی. بلا حتی زیر نویس یک عکس اعتباری به تیم: “من دوست دارم این تیم خیلی به آن لطمه می زند.”

عکس به ضرب گلوله کشته شدند تقریبا یک سال پیش که بلا شد و سریع برای روشن کردن برای اطمینان از طرفداران که آنها تا به حال شکسته نشده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اگر چه این مدل نگاه خیره کننده در هر تصویر برخی از لباس های شنا قطعا ایستاده بود و ما را سبز با حسادت کمد لباس. به طور خاص ما با وسواس این بالا-برش یک قطعه که تابستان استخر نگاه کنید.

اگر چه با توجه به نظر می رسد گران قیمت شما می توانید آن را فقط برای $131 در Calvin Klein سایت–معمولا $180, اما آن را در فروش در حال حاضر!

به علاوه یک مؤلف تا به حال چیزی جز چیزهای خوبی برای گفتن در مورد لباس شنا, نوشته,, “من عاشق این لباس شنا. من آرزو می کنم من تا به حال پنج تن از این. من 5′-4″ و 120ish پوند و لباس شنا متناسب به راحتی. آن را با کیفیت خوب و واقعا زیبا با پشت و کمر را کاهش دهد.”

عشق بلا نگاه اما به دنبال برخی از بیشتر بودجه دوستانه جایگزین ؟ خواندن نگه دارید!

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

One-Piece Swimsuit

Forever21 غوطه پشت یک تکه لباس شنا ($24.99 قیمت از $24.99)

Strap Thong Swimsuit

Asos طراحی بازیافت V غوطه لاغر, بند شورت لا کونی لباس شنا (26 دلار)

High Neck Swimsuit

هفته گردن بالا لباس شنا ($20.80 از $32)

High Leg Belted Swimsuit

Wolf & سوت فولر مجسمه منحصر به فرد سازگار با محیط زیست بالا پا راديال لباس شنا ($17.85 از $51)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>