یکی ضد پیری مواد تشکیل دهنده شما باید اضافه کردن به تخم مرغ ها را برای جوان تر به دنبال پوست

اضافه کردن ضد پیری مواد غذایی به رژیم غذایی خود را منظم است یک راه عالی برای حمایت از سلامت پوست بدون هر گونه شدید (یا گران) تغییر در روال مراقبت از پوست. در عوض برخی مواد غذایی خاص می تواند در واقع به نفع پوست خود را از درون.

یکی از ساده ترین راه برای ترکیب برخی از ضد پیری خوبی به رژیم غذایی خود را ؟ سعی کنید مکمل صبحانه خود را با آنها! به طور خاص, ترکیب برخی از آوکادو مورد علاقه خود را به غذا تخم مرغ می تواند راه مناسب برای شروع صبح خود را با در نظر گرفتن مراقبت از پوست شما.

نگه داشتن خواندن برای تمام پوست مزایای!

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

avocado toast

شاتر

آوکادو

آوکادو در نظر گرفته superfood دلیل خوب-پر از مواد مغذی است که می تواند سلامت کلی. به علاوه آنها می تواند کمک به پوست خود را نگاه بزرگ با کمک به کاهش و جلوگیری از نشانه های کلیدی از پیری است.

“آوکادو سرشار از التهاب مبارزه اسیدهای چرب است که ترویج صاف و پوست. آنها همچنین حاوی انواع مواد مغذی ضروری است که ممکن است به جلوگیری از اثرات منفی پیری” Healthline توضیح می دهد.

avocados

شاتر

به طور خاص “محتوای بالای ویتامین A در آوکادو می تواند به ما کمک ریختن سلول های مرده پوست ترک ما با زرق و برق دار, پوست درخشان.”

این مقاله ادامه “خود را کاروتنوئید مطالب نیز ممکن است کمک به مسدود کردن سموم و آسیب ناشی از اشعه خورشید و همچنین کمک به محافظت در برابر سرطان پوست.”

woman touching face

شاتر

آوکادو حاوی monosaturated چربی است و همچنین مفید برای پوست شما. با توجه به Elle, این نوع چربی “می توانید لغزش را از طریق غشاء و محافظت از سلول ها را از آسیب رادیکال های آزاد.”

علاوه بر این آووکادو نیز منبع بسیار خوبی از فیبر است که خود را ضد پیری آن را به عنوان “سرعت بخشند حذف سموم که می تواند منجر به پیری است.”

baked avocado

شاتر

با در نظر گرفتن سعی کنید با اضافه کردن این ابر به رژیم غذایی روزانه خود را در اسرع وقت شروع خود را با صبحانه. یک گزینه آسان است برای اضافه کردن برخی از آووکادو به بالا از خود را تصدیق تخم مرغ است.

اگر شما می خواهید بیشتر درگیر دستور اتمام این سرخپوشان پخته تخم مرغ در آوکادو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>