استارباکس فقط مجنون این تغییر برای آن برنامه پاداش–مشتریان ناجور!

استارباکس فقط باز آن برنامه پاداش به پول نقد و کارت اعتباری خرید! این بزرگ است.

وفاداری کاربران در کافی شاپ های زنجیره ای در حال حاضر می دانیم که شما می توانید کسب درآمد “ستاره” نسبت به استفاده از نوشیدنی های قهوه, ساندویچ, کالا, و بیشتر–اما در حال حاضر شما لازم نیست که از قبل کارت استارباکس به آنها را دریافت کنید!

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این شرکت سیاست جدید برای کسب درآمد رایگان مواد غذایی و نوشیدنی:

ادامه مطلب: مک دونالد فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون–ما می تواند آن را باور نمی کند!

برنامه های وفاداری در استارباکس برنامه همیشه کار می کرد مثل این: استارباکس پاداش کاربران pre-load کارت استارباکس خود را با بودجه و سپس با استفاده از این پول برای خرید و کسب ستاره (با نام مستعار وفاداری امتیاز) استفاده می شود نسبت به آینده پاداش.

این نگه داشته و مقدار زیادی از پول–$1.2 میلیارد دلار به طور دقیق–بسته کردگی در استارباکس کارت و نرم افزار تلفن همراه در هر سال. اما این شرکت اعلام کرد یک تغییر عمده به این سیاست: در حال حاضر خرید های ساخته شده با پول نقد و یا کارت های اعتباری نیز می توانید تعداد نسبت به ستاره خود را.

ادامه مطلب: Dunkin’ Donuts فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا به حال–چه اتفاقی می افتد

این شرکت اعلام کرد از طریق انتشار “آغاز این سقوط در شرکت-اداره فروشگاه در آمریکا و کانادا استارباکس اعضای پاداش نیز خواهد بود قادر به اسکن برنامه خود را و پس از آن با پرداخت نقدی اعتباری/دبیت کارت را انتخاب کنید و یا تلفن همراه کیف پول و کسب ستاره به سمت رایگان اقلام است.” وای!

اما نه چندان سریع–شما هنوز هم ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن بارگذاری که کارت اول است. مشتریان خواهد شد *هنوز* کسب ستاره های بیشتری برای استفاده از قبل لود شده کارت استارباکس در مقابل روش های دیگر پرداخت.

ادامه مطلب: فلفل قرمز را فقط دیوانه ترین تغییر به آن اتاق ناهار خوری سیاست–آنچه که اتفاق می افتد!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>