گوئن استفانی & Blake Shelton را اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

گوئن استفانی و بلیک شلتون فقط طرفداران واقعا خوشحال است.

نه تنها زن و شوهر انتشار دومین کشور دوئت در جمعه, اما آنها احساساتی بیش از هر یک از دیگر در رسانه های اجتماعی–و راستش دل ما نمی تواند آن را.

ادامه مطلب: گوئن استفانی سابق فقط کاهش یافته است, این رشته بمب خود را در مورد ازدواج

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

گوئن خوشحال طرفداران با تایید این خبر از آینده خود را تنها با احساساتی, “خیلی هیجان زده و سپاسگزار در مورد این آهنگ!” و “نمی توانم باور کنم که شانس من” در جولای 21st, Instagram post. او همچنین برچسب گذاشته شده توسط بلیک و به طرفداران راهنمای نحوه دسترسی به آهنگ از لینک زیستی.

طرفداران پس از آب گرفتگی در این پست با نظرات. “شما دو حماسه با هم! من خیلی خوشحال و هیجان زده نمی توانید صبر کنید” یکی نوشت. “ما هیجان زده برای این!” و “نمی توانید صبر کنید به آن را بشنوند! هر دو شما باید آهنگ های شگفت انگیز!” آمدیم دیگران است. در واقع!

ادامه مطلب: Will Smith فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون–ما در حال ویران برای او!

بلیک همچنین gushed در مورد ساخت موسیقی با عشق دیرین از طریق آزادی مطبوعات. “حتی اگر گوئن و من فقط به حال یک تک ما تصمیم گرفت که تحت شرایط این سال… مرد شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای ‘مبارک در هر نقطه.'” ما نمی تواند بیشتر موافقم!

این آهنگ به مناسبت دومین بار, ناز, زن و شوهر که در مجموعه ای از “صدا” در سال 2014 همکاری دارند ، آهنگ خود را “هیچ کس اما شما” به بالای کشور نمودار در ماه دسامبر.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این بمب مورد Ellen Degeneres–ما در حال سرخ برای او!

و اگر به عنوان رسانه های اجتماعی خود را به عقب و جلو نمی شود شیرین این زوج منتشر شد این آهنگ با شخصی ترین موزیک ویدئو تا کنون به طرفداران یک نگاه اجمالی به آنها پشت صحنه رابطه سعادت.

این فیلم ویژگی های کلیپ زن و شوهر–صمیمی ترین آیفون selfies و vids-از طول رابطه خود را. هنوز قلب من!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>