کتی پری عزیزم دست انداز بدست آنقدر بزرگ به تازگی به دیدن عکس!

کتی پری‘s بارداری تب و تاب بودن شوخی نیست!

“صدای” قاضی فقط با قرار دادن او پر شکوه دوران بارداری بر روی صفحه نمایش در یک Instagram در یک پست است که از آنجا به دست آورد بیش از 4.4 M را دوست دارد. ما خیلی خوشحال برای او!

مشاهده این پست در Instagram

هرگز بیش از حد برای یک محصول 💁🏼♀️ و هرگز بیش از حد خوب برای یک ماسک 😷 Get ur #لبخند بازی (تو را فراموش نکنید عزیزم #بابونه🌼) و سر به لینک در بیو برای شما merch بسته نرم افزاری! 😁

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط KATY PERRY (@katyperry) در

این “لبخند” خواننده نشان داد که چگونه رشد کودک دست انداز و خود کتی پری رسمی merch! “هرگز بیش از حد برای یک محصول” او زیر نویس عکس. در واقع!

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

پیدا کردن

ادامه مطلب: گوئن استفانی سابق فقط کاهش یافته است, این رشته بمب خود را در مورد ازدواج

ستاره دیده می شود پوشیدن انعطاف پذیر بریدن آستین بالا ($40) و لبخند, ماسک صورت (20 دلار) که هر دو با یک کپی دیجیتال از ششمین آلبوم استودیویی “لبخند” برای انتشار در 14 اوت سال 2020 است.

در صورتی که شما از دست رفته آن پری است که در انتظار اولین فرزند او با نامزد اورلاندو بلوم. اورلاندو دارای یک پسر فلین با سابق میراندا کر.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این بمب مورد Ellen Degeneres–ما در حال سرخ برای او!

این زوج به تازگی از دست داده اورلاندو سگ توانا بنابراین ما خوشحال هستند که آنها را به یک دلیل به “لبخند” در این زمان دشوار است.

کتی به تازگی نشان داد به هوارد استرن که نوزاد دختر (!) خواهد بود که زودتر از هر کس فکر می کردم.

ادامه مطلب: Will Smith فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون–ما در حال ویران برای او!

در علاوه بر این به او آلبوم Katy اعلام کرد که او می تواند تولد هر روز در حال حاضر. “من در مورد به رها کردن بسیاری از مسائل در واقع.” تبریک!!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>