کیت میدلتون فقط کاهش یافته است این, بمب, در مورد زندگی خانوادگی

دوشس کمبریج را دوست دارد به عکس بچه های خود را. به مناسبت گرامیداشت روز پسر ارشد او را 7th, جشن تولد کیت میدلتون مشترک شایان ستایش عکس شاهزاده جورج.

Kate Middleton, Prince William, and their children.

چلپ چلوپ اخبار

شایان ستایش عکس های منتشر شده توسط Kenniston محل جامعی توسط کیت. عکس ویژگی های آینده پادشاه لباس causally و ورزشی عفونی لبخند. زبان بدن کارشناسان می گویند که وجود دارد بیشتر به آن لبخند.

Prince George

چلپ چلوپ اخبار

زبان بدن متخصص Judi جیمز گفت اکسپرس است که قطعا وجود دارد یک پیوند عمیق بین مادر و پسر. “واقعیت این است که کیت در زمان عکس خودش بدان معنی است که ما می بینیم هر دو بسیار طبیعی نما به همراه پیوند عاطفی بین جورج و مادر او می گوید:” جیمز.

Kate Middleton, Prince William, and their children.

چلپ چلوپ اخبار

دوشس علاقه عکاسی همه فرزندان و شوهرش. او به طور منظم سهام یک نگاه اجمالی از او شخصی و زندگی خانوادگی در Instagram. جیمز همچنین نشان می دهد که منچستر است که اغلب عکس رسیدگی به جورج ان خواهر و برادر, شارلوت و لوئیس. جورج است که اغلب دیده می شود برگزاری پدر خود را از دست پرنس ویلیام. “این تمایل به پیشنهاد ویلیام مسئول تشویق و توسعه جورج در نقش خود به عنوان پادشاه آینده و استتار تی شرت می کند مانند یک اشاره ای به جورج آینده نقش در ارتش” اضافه شده جیمز.

Kate Middleton, Prince William, and their children.

چلپ چلوپ اخبار

با این حال شما آن را بخوانید, این روشن است که منچستر یک پیوند قوی با کودکان خود. و مانند هر مادر افتخار دوست دارد به سیل او خوراک رسانه های اجتماعی با شایان ستایش عکس های tots.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>