کیت هادسون فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده خود–ما را شگفت زده کرد!

کیت هادسون است که به خوبی شناخته شده برای او اقدام لغو احکام صادره ی و اخیرا کار خود را با Fabletics. 41 ساله و نیز یک مادر به سه: رایدر (16), بینگهام (8) و رانی (1). اگر چه هادسون نگه می دارد خانواده اش زندگی نسبتا خصوصی او می کند به اشتراک گذاری برخی از لحظه های شیرین با کودکان خود در Instagram.

در طول روز مادر, او یک ضربه محکم و ناگهانی از او و تمام بچه ها با هم. این بازیگر اضافه شیرین عنوان “من هدف زندگی در یک خط: اگر شما خوشحال هستید…پس من خوشحال هستم.” بسیاری از طرفداران شد و سریع برای نشان دادن عشق به پست و حتی بیشتر شروع به توجه است که کیت بچه ها نگاه دقیقا مانند خود مشهور مامان–به خصوص او را قدیمی ترین رایدر.

از آن پس مردم باید فقط شروع به توجه بیشتر شباهت!

آیا شما می بینید شباهت?! اگر شما, شما تنها نیستید.

Kate Hudson

شاتر

چند طرفداران نظر مشابه چگونه آنها نگاه کنید و برخی از این رسانه ها حتی در مقایسه با رایدر و کیت به ریس ویترسپون و بچه ها او را (و ما همه می دانیم که آنها می تواند دوقلوها)!

ریس خودش حتی اظهار نظر در عکس, نوشته,, “چه پسر.”

Kate and Ryder

شاتر

برای قسمت بازیگر به نظر می رسد به لذت بردن از وقت با کیفیت با پسرش. او زیر نویس عکس “او هنوز هم دوست دارد یک قطع با مادر…پس این خوب است.”

هادسون است به خصوص در ارتباط نزدیک با پسر و حتی در مورد آن صحبت کردیم به InStyle در سال 2016 اعتبار ارتباط نزدیک به چگونه بودن یک مادر جوان.

Kate Hudson

شاتر

او توضیح داد: “من واقعا جوان بود, 23, وقتی که من تا به حال رایدر. بنابراین رابطه ما همواره [کمی غیر معمول]. منظورم این است که ما در حال نزدیک من مادر خود را. من در رفتار. من در ادب. من در قدردانی است. اما من یک بیت از یک مادر.”

او افزود: “[A]s سخت به من وقتی که می آید به چیزهایی مانند رفتار رایدر گاهی اوقات به من قرار داده در چک. من و او مانند رفقا. او را به نوبه خود به من و بگو: مادر شما دیوانه برای بیرون رفتن در آن ساز و برگ.'”

Kate Hudson and Goldie Hawn

شاتر

به نظر می رسد مانند دو تنها رشد نزدیک در سال های پس از. به علاوه با قرنطینه خانواده صرف شده است و حتی زمان بیشتری را با هم و آن را به نظر می رسد مانند آنها شده است قادر به صرف برخی از وقت با کیفیت با کیت, مادر, Goldie hawn, به عنوان به خوبی!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>