حفر در باغ خود را فقط یک کل خیلی آسان تر با Rotoshovel!

اخبار – Rotoshovel به نجات! بیشتر پشت شکستن دشوار حفر با بیل در حیاط خلوت به بوته باغ خود را. این نوآورانه ابزار حفر شد ایجاد شده توسط ریک Goren و برقی شارژی دستی بیل و دیلم در یک. آن را با استفاده از یک باتری قابل شارژ 12 ولت باتری لیتیوم یون است که اجرا خواهد شد برای 1.5 ساعت و دیلم و بیل از فلز ساخته شده. این تعجب ابزار حفاری سوراخ 3″ در قطر و تا 7″ ، به عنوان یک اندازه گیری ایمنی دیلم به طور خودکار خاموش اگر انگشت شست ماشه منتشر شده است و یا با آن برخورد ریشه و یا سنگ. من مطمئن هستم که این کار برای من از آنجا که ما بسیاری از سنگ در ما “خاک” اما اگر شما لازم نیست که این مشکل پس از آن ممکن است آن را سریع کار خود را باغبانی. این Rotoshovel برقی دستی بیل و دیلم در دسترس از آمازون برای $134.99.

آن را چک کنید!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>