Autowit Supercap 2 پرش به شروع بررسی

نقد و بررسی – بسیاری از ما تجربه کرده اند که احساس مشمئز کننده از رفتن به شروع به اتومبیل های ما و شنیدن تهوع کلیک کردن صدا, چراغ کم نور و ضعیف و یا بدون میل لنگ اجازه ما می دانیم که ما در حال یک روز بد. با Autowit را Supercap 2 پرش شروع خود را در جعبه دستکش, درخواست غریبه برای بلوز کابل و یا در حال انتظار برای AAA در یک ماشین سرد است.

آنچه در آن است ؟

این Autowit Supercap 2 پرش استارت دستگاه است که به فروشگاه و تحویل قدرت به شروع یک 12 ولت خودرو با ضعیف و یا باتری های مرده.

مشخصات سخت افزاری:

 • Supercapacitor بر اساس باطری
 • بدون نیاز به از پیش شارژ
 • 20 سال طول عمر
 • -40°F (-40°C) به +158 F (70°C) دمای عملیاتی محدوده
 • فوق العاده امن
 • تعمیر و نگهداری رایگان
 • 800Amp اوج زمان
 • شروع موتورهای بنزینی تا 7-لیتر و موتورهای دیزلی تا 4-لیتر
 • ابعاد: 51 x 6.45 x 3.89 اینچ
 • وزن: 3.95 پوند

چه چیزی در جعبه ؟

 • پرش به شروع
 • تمساح کابل
 • فندک کابل
 • کابل USB
 • کیف حمل و نقل
 • دستی

طراحی و ویژگی ها:

چند هفته پیش برادر من اهل تفریح و بازی نوه بود و سرگرم کننده خود را در جیپ خود را. بدون اطلاع به من و برادر, سکس برادر درگیر روشن کردن یک لامپ کوچک تحت داش ترک وسیله نقلیه خود را با یک باتری مرده صبح روز بعد. خوشبختانه برای من برادر او در خانه بود و یک باتری شارژر دستی, اما او تا به حال شده است در یک مکان از راه دور او ممکن است گیر شده است. اگر او تا به حال شده است در یک محل سکونت بدون تلفن خدمات ناراحتی جزئی می تواند تبدیل به یک وضعیت وحشت بسیار به سرعت.

من خودرو را تجربه کرده است تخلیه باتری چندین بار پس من حمل یک باتری مبتنی بر پرش استارت. متاسفانه باتری باید یک مقاومت داخلی است که باعث می شود آنها را به تخلیه بیش از زمان اگر استفاده نشده. بسته به اندازه باطری نیز نیاز به چند ساعت به شارژ و اثر خود را کاهش می یابد و با حرارت. Supercapacitors حل بسیاری از این محدودیت بنابراین من بسیار هیجان زده به Autowit Supercap 2 پرش به شروع امتحان کنید.

این Autowit پرش استارت وارد و ایمن بسته بندی شده است.

من غافلگیر شده بود در گنجاندن مغرور قابل حمل.

پرش استارت کمی حجیم تر از باتری آن مبتنی بر همتایان اما به دلیل آن را شامل نمی شود باتری آن شگفت آور و سبک وزن است.

شامل یک جفت تمساح کلیپ برای اتصال به یک ماشین و موتور سیکلت و یا باتری ماشین چمن زنی چمن.

همچنین شامل یک میکرو USB کابل شارژ, اما تامین برق USB گنجانده شده است.

…و یک فندک کابل شارژ.

تمام اتصالات حفاظت شده توسط یک لاستیک پانل در کنار پرش به شروع.

این Autowit Supercap Jumpstart 2 تا سه شارژ گزینه های به طور مستقیم از یک باتری اتومبیل با استفاده از تمساح کابل با استفاده از 12 ولت فندک سیگار آداپتور و یا شارژ از هر USB منبع برق. اتصالات تحت پوشش شامل کوک تمساح اتصال کابل Micro-USB و یک 12 ولت محور جک.

در بالا از این مورد روشن صفحه نمایش OLED را فراهم می کند وضعیت دستگاه.

یک تفاوت بین این پرش استارت و دیگران است عدم وجود یک خروجی USB پورت. اگر نیازهای شما دو وظیفه به عنوان یک شارژر به عنوان یک بسته باتری USB و پرش به شروع یک باتری دستگاه مبتنی بهتر متناسب با نیازهای شما. راه من کشف هنگامی که شما وسیله نقلیه خود را شروع شما می توانید با استفاده از آن در سیستم های الکتریکی برای شارژ تلفن خود را, بنابراین برای من این است که یک معامله شکن.

برخی از باتری های مبتنی بر پرش استارت شامل یکپارچه چراغ قوه LED است که فاقد در Autowit Supercap 2.

جالب Supercap 2 حتی می توانید شارژ خود را از باتری در ماشین شما در حال تلاش برای شروع! من می دانم آنچه شما فکر. “صبر کنید ؟ چه ؟ شما در حال گیج کننده من است.” به سهولت خود را از سردرگمی در اینجا چگونه کار می کند – اگر باتری خود را در “مرده” خودرو هنوز هم برخی از آب اما به اندازه کافی به میل لنگ استارت این supercapacitors می توانید برخی از قدرت باقی مانده از “مرده” باتری, فروشگاه شارژ, سپس انتشار, قدرت, همه در یک بار به میل لنگ خودرو استارت. بسیار نرم و صاف مناسب است؟!

باید وسیله نقلیه خود را باتری به طور کامل خسته, شما هنوز هم می توانید شارژ پرش به شروع با استفاده از یک خودرو و یا یک USB منبع تغذیه.

یکی دیگر از مزیت های عمده ای از Autowit فناوری است که با سرعت شارژ. از صفر به 100% ظرفیت در 2.1 آمپر USB power supply (یکی از همان استفاده کنم برای شارژ گوشی من) صبر من بود حدود ده دقیقه. برای مقایسه باتری من مبتنی بر پرش به شروع زمان حدود 6 ساعت است.

با استفاده از Autowit Supercap 2 پرش استارت بسیار آسان است. اتصال کلیپ های تمساح به پایانه های باتری با سیم قرمز روی + (مثبت) و سیاه و سفید روی – (منفی)…

مطبوعات تنها دکمه برای شروع فرآیند شارژ و یک داخلی زنگ صدا خواهد شد. پس از شارژ کامل است که زنگ دوباره به صدا.

برای شروع پرش-شروع فرایند دکمه را دوباره فشار دهید و Supercap 2 آغاز خواهد شد و شارژ باتری و 10 ثانیه شمارش معکوس آغاز خواهد شد. هاپ در وسیله نقلیه خود را و منتظر مداوم بوق از Supercap 2 و به نوبه خود کلید برای شروع موتور. این فرایند بود و تکان دهنده, آسان و موثر است.

من شروع کردم تست تخلیه باتری ماشین من به 9.6 ولت و زیر چه کوچک من ماشین نیاز به شروع.

بعد من متصل Supercap 2 به پایانه های باتری. شارژ شروع بلافاصله و در زمان حدود 6 دقیقه است.

پس از شارژ کامل من فشار دادن دکمه راه اندازی 10 ثانیه شمارش معکوس. زمانی که Supercap 2 beeped من تبدیل کلید و ماشین من بلافاصله آغاز شده است. با توجه به متر Supercap 2 تحویل 154.2 آمپر شروع به ماشین من. مشخصات دولت Supercap 2 می توانند به 800Amps.

وجود دارد بدون تردید هیچ کندوپاش هیچ ضعیف استارت – ماشین من به سادگی آغاز شده به عنوان اگر باتری به طور کامل شارژ می شود. در یک دنیای کامل همه چیز باید به این خوبی!

  چیزی که من دوست دارم:

 • سریع شارژ
 • چندین گزینه های شارژ
 • بسیار آسان برای استفاده

آنچه که من را تغییر دهید:

 • اضافه کردن یک پورت خروجی USB
 • اضافه کردن یکپارچه چراغ قوه LED برای ایجاد اتصالات باتری آسان تر در تاریکی.

افکار نهایی:

به عنوان لویی پاستور گفت: “Fortune favors the آماده داشته باشید.” با Autowit Supercap 2 پرش استارت دستی من بهتر مجهز به رسیدگی به جاده شرایط اضطراری و حس من از “اگر” ترس شده است و آرام. ذهن من بیشتر احساس آمادگی و من ممکن است کمک به کسی که نیاز بدون خطر باعث آسیب به وسیله نقلیه و یا باتری. این محصول فوق العاده سریع و فوق العاده آسان برای استفاده و می تواند به طور بالقوه صرفه جویی در ساعت از نا امیدی.

قیمت: $149.99
که در آن به خرید: آمازون (با استفاده از کد کوپن: gadgeteer به صرفه جویی 10%)
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Autowit.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>