CVS فقط اعلام تکان دهنده ترین تا کنون–ما می تواند آن را باور نمی کند!

به عنوان CVS سلامت می پیوندد یک لیست طولانی از خرده فروشان ملی نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در میان موج دوم COVID-19 مورد (سیاست اثر در زمان دوشنبه, جولای 20 FYI), داروخانه های زنجیره ای است که در حال حاضر نیز در مواجهه با جریمه. می گویند این طوری نیست!

این کشور بزرگترین داروخانه شرکت اعلام کرده است که توافق به پرداخت $125,000 جریمه به Oklahoma State هیئت مدیره داروسازی. در اینجا همه چیز را ما می دانیم تا کنون در مورد آنچه که مورد علاقه خود را سلامت زنجیره ای:

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–مشتریان پس از جا در رفته!

تنظیم کننده دولت ذکر مسائل ایمنی در CVS برای جریمه; عمدتا برای آنها understaffed در داروخانه ها و اشتباهات ساخته شده در پر کردن نسخه.

از “نادر عمل” به دنبال شکایات در داروخانه های زنجیره ای در سراسر کشور ایران روزنامه اشاره می کند.

ادامه مطلب: خارج شده و فقط اعلام تکان دهنده ترین تا کنون–ما می تواند آن را باور نمی کند!

به عنوان مشتاق CVS خریداران ما مشتاق به درک این مورد بهتر است. این شرکت ادعا می کند که موافقت خود را برای پرداخت جریمه به هیچ وجه پذیرش گناه–اما نه یک عمل حسن نیت خود را در رابطه مداوم با هیئت مدیره است. که خوب!

علاوه بر این, بار اشاره می کند که چند داروخانه های زنجیره ای روبرو هستند شکایت مشابه در میان بحران بهداشت و درمان. نام دیگر این مهم بهداشتی توجه به این که خطاب سر اوکلاهما تنظیم کننده و شرکت.

ادامه مطلب: آمازون فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب,–مشتریان ناجور!

اگر CVS مایل به گرفتن مالکیت برای سطح خود را از خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده پس از آن شاید دیگر کوچکتر زنجیره ای را به دنبال خواهد داشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>