گرگ لذیذ 2 برش نان برشته کن, نقد و بررسی

نقد و بررسی – قبل از COVID من صبحانه در طول هفته کاری معمولا شامل یک نوار پروتئین درایو را از طریق صبحانه تاکو یا هیچ چیز در همه. پس از من شده اند خانه من شده اند در تلاش برای متفاوت صبحانه عادت و طبخ کمی بیشتر. من نه در هر نوع Keto رژیم غذایی به عنوان من فکر نمی کنم من همیشه می تواند به نان اما من لذت بردن از برخی از تخم مرغ نیمرو و یک تکه نان تست و یا نان با پنیر خامه ای. بنابراین زمانی که فرصتی آمد به نقد و بررسی the Wolf لذیذ 2 برش نان برشته کن من شروع به پریدن کرد و در آن تفکر این واقعا گام تا من نان و نان تست بازی. بیایید ببینید که چگونه آن را انجام داد!

آنچه در آن است ؟

گرگ لذیذ 2 برش نان برشته کن دقیقا همان چیزی است آن را می گوید آن است. آن دو تکه حداکثر توستر.

چه چیزی در جعبه ؟

 • دو برش نان برشته کن
 • یک تکه کاغذ گفت: توستر با استفاده از گرمای تابشی و در حالی که toasting نه همه عناصر گرمایش ممکن است درخشان. در این بعد است.
 • یک کارت تشکر از شما برای خرید توستر
 • مالک استفاده و مراقبت از, راهنمای

مشخصات سخت افزاری

 • سایه انتخاب شماره گیری با هفت تنظیمات اجازه می دهد تا برای کنترل دقیق نان تست رنگ از نور به تاریکی است. تنظیمات 1-7
 • فوق العاده گسترده ای اسلات جای کامل انواع نان.
 • Self-centering نان راهنماهای نان تست برش نازک یا ضخیم برای اطمینان حتی براونینگ.
 • پس از toasting نان به طور خودکار افزایش به ارتفاع ایده آل برای دسترسی به.
 • 7″ x 12″ x 8 1/2″ ،
 • 6.5 پوند.
 • 900W
 • گرم نگه داشتن محیط اجرا می شود به مدت سه دقیقه پس از toasting کامل است.
 • نان شیرینی حلقوی تنظیم toasts داخل و هوا قطره خارج است.
 • منجمد تنظیم به صورت یک مرحله ای toasting منجمد نان وافل ها و نان تست فرانسوی.
 • نان برداران ارائه عملکرد بی صدا.
 • کشویی-سینی خرده نان برای تمیز کردن آسان.
 • فولاد ضد زنگ-فولاد و ریخته گری ساخت و ساز.
 • این محصول در نظر گرفته شده است برای استفاده در ایالات متحده و کانادا ساخته شده است به ایالات متحده برق استاندارد.
 • ساخته شده در چین.

طراحی و امکانات

من می خواستم برای شروع این بررسی شما را با نشان دادن یک عکس از گرگ توستر بعدی به ما KitchenAid دو برش نان برشته کن. حق دور شما می توانید ببینید گرگ بزرگتر لوازم خانگی. آن را واقعا به نظر می رسد مانند آن می تواند نشستن در آشپزخانه تجاری. اگر آشپزخانه شما دارای مقدار زیادی از لوازم فولاد ضد زنگ, این نان مناسب خواهد بود ،

من در تصویر بالا به شما نشان می دهد دکمه در بالای توستر همراه با نمایی از نان اسلات. توستر گسترده تر از من موجود توستر. چرا که toasting اسلات خود را گسترده تر از من توستر. شیرینی در توستر بود مجبور کردن به آنها را به نان تست. بدون توجه به آنچه من را در این توستر آن همه به نظر می رسید به تناسب با مسائل و تضعیف خود را در آن زمانی که من تحت فشار قرار دادند پایین اهرم.

اولین دکمه در سمت چپ لغو را فشار دهید. فشار دادن آن متوقف می شود توستر و ejects نان به یک سطح که در آن شما به راحتی می توانید آن را به جلو و از توستر. به گرم نگه داشتن دکمه ویژگی های خوب است که در زمانی که آن را فشرده قبل از و یا در طول toasting آن را ادامه خواهد به نگه داشتن خود را نان گرم و حتی پس از toasting انجام شده است. من که بسیار مفید است اگر من در ادامه به طبخ چیزهای دیگر. آن را در بوق شما در مورد هر 15 ثانیه به شما یادآوری می کنند که شما چیزی در توستر. منجمد دکمه نیز می تواند انتخاب شود در هر زمان و می گوید توستر شما قرار داده اند منجمد مورد در توستر. آخرین دکمه برای بیگل می گوید توستر تنها به نوبه خود در داخل مواجه عناصر گرمایش. این مانع از خارج از نان شیرینی حلقوی از گرفتن تست.

تصویر بالا نشان سمت راست توستر به شما به عنوان چهره جلو. در پایین سمت راست سینی خرده نان. آن را به راحتی ورقه کردن و اجازه می دهد تا برای تمیز کردن از خرده نان.

این تصویر نشان دریچه های هوا که در بالا از هر دو طرف چپ و راست از توستر. هوای گرم بیرون می آید اما نه به اندازه کافی برای صدمه زدن به هر چیزی نشسته در سمت از توستر. من تا به حال یک مخلوط کن به حق توستر و آن را هرگز نهفته دریچه.

من در تصویر بالا به شما نشان می دهد که نان اسلات فشار به برگزاری برش نان. این تصویر یک برش نازک از خمیر ترش نان و آن را نشانی از آن را به سادگی محور در داخل توستر.

عملکرد

در حال حاضر ما به بخشی از نقد و بررسی که در آن من کمی نا امید کرد. من خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف است که با توجه به هزینه این توستر من انتظار بهترین-نان تست تا کنون! آنچه که من کردم با این حال من به سمت چپ مایل. اولین تصویر بالا به طور منظم تکه نان تست. نان در سمت چپ بود تست ما پیر توستر و یکی در سمت راست توسط گرگ. خواندن این کتابچه راهنمای کاربر می گوید من می توانید هر مقدار از 1-7. من آن را در 5 من پیر توستر. شما می توانید ببینید که آن را نان تست به عنوان به طور مساوی به عنوان قدیمی توستر. شما همچنین می توانید ببینید که در آن من تا به حال یک زن و شوهر از “نقاط داغ” در نان ،

من تصمیم به سعی کنید برخی از شیرینی بعدی. این تصاویر از دو شیرینی پس از toasting. کتابچه راهنمای کاربر اشاره با استفاده از تنظیمات 5-7 برای شیرینی. من در بر داشت سطح 5 راه بیش از حد تیره برای سلیقه من و این تصاویر با شیرینی در سطح 4. شما می توانید ببینید که چگونه به طور یکنواخت آنها تست.

من در زمان بالا تصاویر را به شما نشان دهد که چگونه این عناصر گرمایش تب و تاب بودن. نان شیرینی حلقوی تنظیم است بنابراین تنها در داخل عناصر گرمایش است که چگونه قرار است آن را به کار. اگر شما توجه کنید در سمت راست تصویر عناصر در بالا و وسط به نظر نمی رسد که تا حرارت. به یاد داشته باشید که قطعه کوچکی از کاغذ در ‘چه چیزی در جعبه’ بخش ؟ آن را می گوید که طبیعی است. اما من که از نقاط که در آن عناصر گرمایش نیست درخشان هستند که در آن نان بود و کمتر تست.

من بسته منجمد تنظیم با برخی از منجمد وافل محبوب با نام تجاری شناخته شده. اولین تصویر یک طرف و دوم پشت. من تا به حال منجمد دکمه روشن و بیگل دکمه خاموش بود. توجه کنید که چگونه یک طرف به طور معنیداری تست بیش از دیگر.

من متوجه گذشت زمان که توستر, به نظر می رسد کمی بیشتر حتی در آن toasting. آن ممکن است نیاز به استراحت در دوره. من همچنین می خواهم به یاد داشته باشید که شیرینی اغلب ناهموار با برخی از قطعات در حال گسترده تر و ضخیم تر از دیگران است. که می تواند باعث برخی از ناهموار toastings. من مطمئن شوید که برای به روز رسانی این بررسی در حدود شش ماه و به شما اجازه می دانم که اگر از آن شده است toasting بیشتر به طور مساوی.

چیزی که من دوست دارم

 • من دوست دارم که چگونه آن را به ارمغان می آورد نان تا به سطح مناسب برداشته شود. من توستر گاهی اوقات شکست در آن جنبه.
 • آن را واقعا زرق و برق دار و لوازم خانگی
 • این واقعا گسترده اسلات برای رسیدگی به تکه های بزرگ نان.
 • در نگه گرم و منجمد ویژگی های خیلی خوب.

چه نیاز به بهبود

 • حداقل در ابتدا توستر, به نظر نمی رسد به انجام حتی toasting. وجود دارد برخی از گرم و سرد لکه های نان و شیرینی.
 • واقعا گران برای یک توستر.

افکار نهایی

اگر شما به دنبال یک دستگاه است که شما را به نگاه مانند شما می دانید آنچه شما انجام می دهند و باید این پول را برای انجام این کار این است توستر برای شما. (فکر می کنم پورشه در گاراژ خود را!) اما اگر شما بیشتر عملی است و می خواهید یک خوب توستر بدون شکستن بانک, من فکر می کنم ممکن است وجود داشته باشد گزینه های بهتری برای شما وجود دارد. من صادقانه فکر نمی کنم من می خواهم به صرف پول خود من در این خاص توستر.

قیمت: $299.95
که در آن به خرید: ویلیامز سونوما و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Subzero – Wolf


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>