خارج شده و فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به فروشگاه خود را, سیاست ما در شوک!

با شروع این هفته خارج را آغاز کرده است نیاز مشتریان به پوشیدن صورت پوشش در حالی که خرید در همه ما مکان. در یک پست وبلاگ هر دو Dacona اسمیت رئیس اجرایی از خارج به ما و لنس de la Rosa, افسر ارشد عامل باشگاه سام توضیح داد که این تصمیم به عنوان یک راه برای نگه داشتن مشتریان و کارکنان امن و سالم است.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

mask

شاتر

اعلام شده در جولای 15, ذکر شده, اولویت سلامت و ایمنی خارج شده و خریداران و کارکنان در تصمیم گیری. در این قطعنامه همچنین یک راه برای ایجاد ثبات در سراسر فروشگاه های وال مارت در آمریکا: “در حال حاضر حدود 65 درصد از ما بیش از 5000 فروشگاه ها و باشگاه های واقع در مناطق که در آن وجود دارد به نوعی از دولت دستور در صورت پوشانده اند. برای کمک به برقراری ثبات در سراسر فروشگاه ها و باشگاه های ما نیاز به همه خریداران به پوشیدن چهره و پوشش شروع دوشنبه, جولای 20.”

Walmart

شاتر

زنجیره ای تصمیم به ایجاد فروشگاه, سیاست روز رسانی بر اساس به طور کلی advisement از CDC.

این وبلاگ همچنان ادامه دارد “با توجه به CDC پوشش صورت کمک به کاهش گسترش COVID-19 و از آنجا که این ویروس می تواند توسط افرادی که اصلا علائم و نمی دانم آنها آلوده, آن را بسیار مهم برای همه به پوشیدن پوشش چهره عمومی و اجتماعی فاصله است.”

woman shopping in mask

شاتر

برای به اجرا درآوردن این سیاست فروشگاه همه ما خارج شده فروشگاه را حذف علامت در مورد قانون جدید در ورودی علاوه بر محدود کردن تمام فروشگاه ها به یک ورودی.

علاوه بر این شرکت در حال برنامه ریزی در ایجاد نقش بهداشت سفیر که کمک خواهد کرد که مطمئن شوید که مشتریان رعایت این قانون جدید. این بیانیه توضیح داد: “خارج شده نقش سفیر سلامت و ایستگاه آنها را در نزدیکی در ورودی به یادآوری کسانی که بدون ماسک جدید ما مورد نیاز است. ما سفیران دریافت آموزش های ویژه برای کمک به این فرایند را به عنوان صاف به عنوان ممکن است برای مشتریان است.”

“سفیران شناسایی توسط سیاه و سفید خود را چوگان را به کار با مشتریان است که نشان می دهد تا در یک فروشگاه بدون پوشش چهره را امتحان کنید و پیدا کردن یک راه حل” آن را ادامه داد.

Walmart shopping cart

شاتر

در این بیانیه همچنین اذعان دارد که برخی از مشتریان ممکن است قادر به پوشیدن ماسک به علت زمینه ای دلایل پزشکی. سلامت سفیران نیز آموزش دیده برای رسیدگی به این شرایط برای اطمینان نسبتا بدون درز تجربه خرید برای تمام مشتریان در حالی که همچنین نگه داشتن آنها و دیگران امن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>