این بمب در مورد بریتنی اسپیرز’ سلامت فقط–ما خیلی شگفت زده کرد!

نظریه ها در مورد بریتنی اسپیرز’ وضعیت سلامت شده اند و گردش در اینترنت در نور از خواننده غیر معمول رسانه های اجتماعی رفتار است. این #FreeBritney جنبش که سوال بریتنی conservatorship و آن را به طور بالقوه مضر تاثیر ستاره و همچنین تبدیل شدن به محبوب در رسانه های اجتماعی.

در اینجا اولیه تصویری که طرفداران نگران:

بریتنی است در پاسخ به سوالات در مورد بهداشت روانی, اما خواهرش جیمی لین اسپیرز, آیا صحبت در این شایعات در حالی که دفاع از خود در Instagram.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Britney Spears

در اوایل این هفته, جیمی مشترک یک تصویر از یک صدای جیر جیر از Halsey که اشاره به Kanye West سلامت روانی.

آن را بخوانید: “هیچ جوک در حال حاضر. من اختصاصی و حرفه ای برای ارائه آموزش و پرورش و بینش در مورد اختلال دوقطبی و من خیلی ناراحت من چه میگویم. نظرات شخصی در مورد کسی که از کنار یک قسمت جنون نیست یک شوخی است. اگر شما نمی توانید به ارائه درک و یا همدردی خود را ارائه سکوت.”

جیمی زیر نویس پست “اگر شما در مقابله با بیماری های روانی و یا مراقبت از کسی که در برخورد با بیماری های روانی و سپس شما می دانید چقدر مهم است که به احترام این وضعیت با حفظ حریم خصوصی برای فرد و خانواده در تلاش برای محافظت از عزیزان خود را بدون توجه به چگونه آن را ممکن است به نظر می رسد و همانطور که مردم ما باید یاد بگیرند به انجام همان. من دعا می کنم این اتفاق نمی شرم را هر کسی در برخورد با بیماری های روانی, شما تنها نیستید و شما را دوست می دارد. ارسال تمام عشق من و نماز را به همه شما.”

متاسفانه ترول سریع به حمله جیمی پیام شیرین.

Britney Spears

این کاربر نوشت: “چگونه در مورد خواهر خود را آشکار روانی بیماری است ؟ چرا شما صحبت می کنند؟”

اگر چه جیمی می تواند به راحتی نادیده گرفته (یا حذف) نظر او در زمان این فرصت را به دفاع از خواهر او حفظ حریم خصوصی.

این شیرین Magnolias star پاسخ داد: “شما حق ندارد به فرض هر چیزی در مورد خواهر من.”

او ادامه داد: “و من حق را به صحبت در مورد بهداشت و مسائل شخصی. او قوی, رشته badass, unstoppable و این تنها چیزی است که آشکار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>