Meghan Markle دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

Meghan Markle و شاهزاده هری در حال پیگرد دیوانه بیش از یک عکاس در عکس گرفتن از پسر جوان خود را مورچه–و گفته می شود در حفظ حریم خصوصی از خانه خود را!

بله تکان دهنده است. ما تعجب نیست که مشخصات بالا جفت در حال گرفتن دعوایی بیش چنین فاحش نقض حریم خصوصی خود را. در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد جدیدترین نبرد قانونی تا کنون:

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این راز درباره کیت میدلتون که درست کردم

طرح دعوی در دادگاه اعلام شد از طریق زن و شوهر در روز پنج شنبه. در آن Meghan و هری در حال وی از سوی مامورین که عکس از مورچه بود “به احتمال زیاد گرفته شده با هواپیماهای بدون سرنشین یا لنز تله در حالی که آنها در حیاط خلوت خود در منطقه لس آنجلس که ناقض کالیفرنیا به اصطلاح paparazzi قانون” NYTimes گزارش. اوه!

این مقاله توضیح می دهد که زن و شوهر نمی دانند که در زمان, عکس و بنابراین متهمان در این پرونده به عنوان ذکر شده به عنوان “John Doe.” اما آنها امید به حکم افرادی که ممکن است می دانم که آنها چه کسانی هستند.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن آنچه که خانواده سلطنتی برای گفتن در مورد Meghan Markle

عکاس که در زمان عکس شد خرید آنها را در اطراف به تلخیص انتشارات.

خود را وکیل مایکل Kump ادعا می کند که حتی اگر آنها چهره های عمومی از طریق کار خیریه زن و شوهر شایسته نیست به عکس های خصوصی از پسر جوان خود را shopped. ما به توافق برسند!

ادامه مطلب: ما نمی توانیم باور بزرگ راز در مورد Meghan Markle که درست کردم

“هر فرد و اعضای خانواده در کالیفرنیا است که تضمین شده توسط قانون حق حفظ حریم خصوصی در خانه خود را” آقای Kump در بیانیه ای گفت. “هیچ هواپیماهای بدون سرنشین, هلیکوپتر و یا لنزهای تله می تواند به دور است که درست است.” در واقع!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>