فک خود را در حال رفتن به رها کردن زمانی که شما می بینید تصویری از مایلی سایرس و کودی سیمپسون که فقط منتشر شد

مایلی سایرس و دوست پسر, کودی سیمپسون در حال ساخت بیشتر از خود زمانی را به تنهایی با هم. به جای رفتن هم بزنید دیوانه در طول این همه گیر زن و شوهر تصمیم برای نشان دادن خاموش خود را دیوانه مهارت های رقص در تیک تاک.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Cody Simpson

چلپ چلوپ اخبار

کوروش و سیمپسون انجام شده چشمگیر روال به C+C Music Factory را در سال 1990 آهنگ “Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now). Wrecking Ball خواننده زیر نویس پست “اگر ما نمی تواند بازگشت به کار….. بیایید به WERK.”

Miley Cyrus

چلپ چلوپ اخبار

کوروش و سیمپسون شروع آشنایی در اکتبر 2019. مدت کوتاهی پس از کوروش طلاق از Liam Hemsworth, تبدیل, نهایی, خواننده شروع به گذراندن وقت با استرالیا نوازنده. هر دو سایرس و سیمپسون اند دوستان برای سال. در واقع سیمپسون اعتراف کرده است که او تا به حال پیروز شدن بر کوروش پس از هانا مونتانا روز.

Cody Simpson

چلپ چلوپ اخبار

این زوج در حال حاضر مطابق با خالکوبی و پر خود را رسانه های اجتماعی پست های با مقدار زیادی از PDA عکس از هر یک از دیگر. آنها اغلب costar در هر یک از دیگر Infinite ماجراهای. این جفت ارز است که قطعا حرکت می کند! خود را کاملا هماهنگ حرکت و رقص در این ویدئو به نظر می رسد گردیده است. آنها لبخند زد طریق کل روال بدون از دست رفته یک گام.

Miley Cyrus

چلپ چلوپ اخبار

کوروش به اشتراک گذاشته است بسیاری از زندگی شخصی او در قرنطینه. او حتی شروع یک Instagram زندگی می کنند نشان می دهد به نام “روشن فکر.” به عنوان همه گیر در ادامه به نگه داشتن مردم در خانه آن را به خوبی می دانیم که در آن ما می تواند به نوبه خود برای پیدا کردن برخی از صادق برای سرگرمی خوب است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>