این راز در مورد شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری فقط–ما خیلی غمگین برای آنها!

پرنس ویلیام و پرنس هری باید یک رابطه تیره و تار است که اغلب در کانون توجه رسانه ها. با هری تصمیم اخیر به قدم به عقب از خانواده سلطنتی و حرکت به شمال امریکا که تنش تنها بدتر شده است.

و یک منبع نزدیک به خانواده سلطنتی است و حتی گفت که مخالفت خود را غیر ممکن خواهد بود برای غلبه بر با هری خیلی دور حیله گر است که تنها راه برادران را مدیریت کند به حرکت در تاریخ است که در “همان کشور است.”

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات در مورد برادران در حال حاضر بدنام دشمنی.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Prince William and Prince Harry

صحبت کردن به ما هفتگی‘s خسروانه ماسابق سلطنتی دبیر مطبوعاتی Dickie داور برادران نمی خواهد بود قادر به “حل و فصل خود را rift تا زمانی که آنها در همان کشور دوباره.

داور که از نزدیک با خانواده سلطنتی در گذشته امیدوار است که برادران قادر به قرار دادن اختلافات خود را کنار گذاشته و در نهایت. او توضیح داد: “من امیدوارم که آنها خود را حل و فصل ریفت به دلیل وجود نباید بد خون در میان برادران به خصوص کسانی که دو برادر که رفت و از طریق چنین تروما با هم [با] مرگ مادر خود.”

Prince Harry

او ادامه داد: “آنها از طریق بسیاری بوده است و آنها به انجام هر یک از دیگر آنها پشتیبانی هر یک از دیگر. و به یک شکاف سالم است در هر خانواده است. بنابراین من امیدوارم که آنها در حال گرفتن به عقب با هم دوباره.”

Prince William and Prince Harry

سلطنتی کارشناس معتقد است که فاصله فیزیکی بین برادران است که قطعا نقش در خانواده تنش است. او توضیح داد: “هری در لس آنجلس و ویلیام و کاترین بودن در بریتانیا [وجود دارد] بزرگ اقیانوس بسیاری از زمین های بین, و آن را نمی تواند مطرح شود تا این زمان در واقع آنها با هم [و هری می آید] بازگشت به انگلستان است.”

Prince William, Prince Harry, and Kate Middleton

ظاهرا داور است نه تنها در امید این دو قادر به گرد هم می آیند.

یکی دیگر از خودی اجازه لغزش که ویلیام امیدوار بودم هری خواهد بازگشت به انگلستان به خصوص با نگرانی در مورد Covid-19. خودی گفت: ما که ویلیام “توصیه هری به بازگشت به لندن و یا حرکت در جای دیگر در جایی امن تر است. او در مورد برادرش رفاه و ایمنی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>