یکی شربت خانه مواد غذایی شما باید با پرتاب کردن ASAP به دلیل آن منجر به فوری افزایش چربی

تمیز کردن شربت خانه خود را می تواند یک گام مهم در از دست دادن وزن به عنوان آن می تواند به شما کمک کند نگه داشتن چشم و نزدیک در رژیم غذایی خود را و از بین بردن هر گونه مواد غذایی که ممکن است عقل خود را به سفر از دست دادن وزن. اگر چه شما می توانید تقریبا هر چیزی در حد اعتدال می توان آن را دشوار است برای جلوگیری از برخی از bingeing در برخی از شربت خانه مواد غذایی–به خصوص اگر شما یک کل کیسه یا جعبه آن است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک شربت خانه مواد غذایی شما باید با پرتاب کردن ASAP!

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

pretzels

شاتر

چوب شور

چوب شور هستند و گاهی اوقات به عنوان یک “سالم” میان وعده, اما اگر شما به طور منظم برای رسیدن به آنها را در شربت خانه خود را, آن را یک ایده خوب برای تجدید نظر کند.

چوب شور سرشار از پتاسیم است و می تواند چربی و کالری به رژیم غذایی خود را که شما ممکن است می خواهم.

با توجه به NBC “چوب شور بیشتر مواد مغذی خالی است. مطمئن, آنها کمتر کالری و چربی در مقایسه با تراشه, اما آنها واقعا هستند نه یک میان وعده سالم. یک خدمت را فراهم می کند نزدیک به یک چهارم از سدیم نیاز یک فرد در هر روز است. چون چوب شور اساسا مطلوب چاشنی انواع پمپ تا عطر و طعم و همچنین کالری و سدیم و چربی محتوا.”

woman holding stomach

شاتر

چوب شور پر از خالی کالری است که همچنین می تواند منجر به مشکلات برای از دست دادن وزن.

Healthline توضیح میدهد: “آنها همچنین هضم سریع و شاخص قند خون بالا. این به این معنی است که آنها منجر به سریع خوشه قند خون و سطح انسولین بعد از غذا.”

pretzels

شاتر

اگر چه سریع هضم ممکن است صدا نیست, بد, آن می تواند منجر به مشکلات دیگر شما ممکن است انتظار نیست.

این مقاله ادامه “خوردن غذاهای بالا در شاخص قند خون مرتبط است به پرخوری و افزایش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها است.”

شاتر

با در نظر گرفتن این ایده های هوشمند برای نگه داشتن چوب شور در خارج از خانه.

اما اگر شما آماده برای خداحافظی به چوب شور و در عین حال سعی کنید برای تبدیل به یک گندم نام تجاری برای اولین بار کاهش تعداد کالری شما مصرف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>