5 تقویت متابولیسم سس سالاد شما باید شروع به ساخت این هفته برای کاهش وزن

طراوت سالاد است که همیشه یک چیز خوب زمانی که شما در رژیم غذایی. این یک راه سالم به مصرف روزانه خود را از سبزیجات است. سس هستند یک راه عالی برای اضافه کردن عطر و طعم به سالاد خود را, اما آنها به سرعت می توانید خرابکاری در رژیم غذایی خود را. اغلب فروشگاه خریداری شده و سس گوجه فرنگی سرشار از چربی اشباع شده و سدیم و شکر و کالری است.

خبر خوب این است که واقعا سخت به خود را پانسمان. در خانه پانسمان می تواند سالم از آنجا که شما می توانید کنترل مواد تشکیل دهنده شما را در قرار داده. علاوه بر این با استفاده از ترکیب خاصی از مواد تشکیل دهنده شما می توانید به بدن خود سوخت و ساز بدن افزایش می دهد. جست و خیز فروشگاه خریداری مسائل و خود را با این خوشمزه و آسان تقویت متابولیسم سس سالاد.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Cesar salad dressing

شاتر

3 دقیقه لاغر سزار پانسمان

به طور سنتی کسر پانسمان پر از چربی های اشباع شده و مقدار زیادی از کار. ویژگی های این نسخه چند مواد ساده و هیچ یک از بدون هیچ زحمتی از محبوب پانسمان. با چند سالم جایگزین پانسمان هنوز هم طعم بسیار عالی بدون افزودن کالری است.

شما نیاز دارید:

روغن زیتون

ساده ماست یونانی

آب لیمو

خردل دیژون

سیر

ماهی کولی رب

سس ووسترشر

پنیر پارمسان

نمک

فلفل سیاه

Sunshine Salad Dressing

شاتر

آفتاب سس سالاد

ماست یونانی است که مواد تشکیل دهنده مخفی در این خامه عسل پانسمان با گاز خردل. ماست ارائه می دهد لوکس تر بافت تنها با یک کسری کالری و چربی از آنچه شما را از مایو. این یک کاره پانسمان است که شما می توانید با استفاده از عملا در هر سبزی یا ساندویچ.

شما نیاز دارید:

ساده ماست یونانی

فوق العاده روغن زیتون

خردل دیژون

عسل

آب لیمو

سرکه سیب

سیر

نمک دریا

فلفل سیاه

Skinny Green Grapes Dressing

شاتر

لاغر سبز انگور پانسمان

اگر شما به دنبال آن هستید سالم و خوش طعم و وگان دوستانه سس سالاد, این دستور فقط ممکن است آنچه شما نیاز دارید. این برنامه شامل رنگ های مختلف انگور, شراب سفید, سرکه خردل دیژون و روغن زیتون و سس را صاف و شیرین و در عین حال سالم و نور است. آن را مناسب و کم کالری سس سالاد به اضافه کردن یک بیت پستی به سالاد خود.

شما نیاز دارید:

بی هسته انگور سبز

سرکه شراب سفید

روغن زیتون

خردل دیژون

نمک و فلفل

شاتر

سالاد-سس-avoado-تگزاس

آووکادو در مرتع پرورش احشام دستور سس سالاد

اکثر افراد رژیمی فکر می کنم که سس رنچ اگر منو از آنجا که اغلب آن را سرشار از کالری است. این دستور العمل استفاده از ماست یونانی برای کمک به کاهش چربی و کالری است. اما آن را نیز آووکادو jalapenos و از جنوب غربی دیگر طعم به دور از پانسمان. این دستور غذا است نه کم چربی است اما چربی در دستور سالم هستند و آنها کمک خواهد کرد که شما احساس فولر دیگر و افزایش سوخت و ساز خود را.

شما نیاز دارید:

آووکادو

هالاپینیو, دانه های حذف شده

پیاز سبز

گشنیز بسته بندی شده

جعفری

سرکه سفید

آب آهک

سس مایونز

خامه ترش یا ماست یونانی ساده

میخک سیر پوست کنده

عسل

زیره سبز

نمک

فلفل سیاه

شیر

Balsamic Vinaigrette

شاتر

بالزامیک سرکه بریزید

خوب و اساسی بالزامیک سرکه بریزید که باید در هر آشپزخانه. سرکه Vinaigrettes آنقدر متنوع است. شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان یک ترشی برای هر نوع گوشت یا ماهی و همچنین برای تمام انواع سالاد. ساخت آن فوق العاده ساده است و آن را سالم پانسمان.

شما نیاز دارید:

عسل

خردل دیژون

نمک دریا

فلفل سیاه

سیر میخک خرد شده

سرکه بالزامیک

فوق العاده روغن زیتون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>