ما درک نمی کنند که Gigi Hadid عزیزم دست انداز بزرگ در حال حاضر–دیدن این عکس!

Gigi Hadid نگه داشته است خیلی آرام در مورد بارداری پس از تایید این خبر در اواخر ماه آوریل است. مدل این است که در انتظار اولین فرزند او با دیرین کمال Zayn Malik, تایید شایعات در مصاحبه با جیمی فالون.

در آن زمان مدل فالون گفت که او “بسیار هیجان زده و خوشحال است.” او توضیح داد: “بدیهی است که ما آرزو می کنم که آنها می تواند اعلام کرد که ما خود را از نظر اما ما بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگزار برای همه به خوبی آرزوها و پشتیبانی.

از آن پس او مانده است آرام در مورد بارداری خود را تا اخیر Instagram Live زمانی که سوپر مشترک یک شات از نوزاد دست انداز!

جی جی اولین بار شروع به صحبت کردن در مورد ضربت کودک خود را در هنگام پاسخ دادن به یک فن بیش Instagram که خواسته 25 ساله “چگونه می توانم شما نیست که یک شکم?”

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

Gigi Hadid

حدید به سرعت پاسخ داد: “این زاویه و واقعا شل jumpsuit را برای یک توهم نوری.” او ادامه داد: “از طرف آن یک داستان متفاوت است!”

با این حال رسانه های خبری به سرعت در زمان او کلمات خارج از متن و یک توییتر مقاله را بنویسید تا در تفسیر با عنوان “Gigi Hadid نشان می دهد که چگونه او پنهان بارداری.”

Gigi Hadid

این مدل نیست درک این جمله بندی. او توییتی “پنهان … ? من گفتم در یک معشوقت jumpsuit جلو و سمت نمایش بصری مختلف داستان — نه که عمدی بود یا من در تلاش برای مخفی کردن هر چیزی.”

او ادامه داد: “افتخار خواهد بود و خوشحال برای به اشتراک گذاشتن ‘بصیرت’ زمانی که من آن را احساس کنید با تشکر.”

Gigi Hadid

این مدل بعد توییتی دفاع از تصمیم خود را برای حفظ حریم خصوصی “در حال حاضر من با افتخار تجربه و به اشتراک گذاری این زمان با خانواده و عزیزان.”

با توجه به نحوه تصمیم به بارداری عمومی گرفته شد و دور از پدر و مادر-به-بود که جی جی با اشاره به جیمی فالون های حفاظتی بیش از بارداری در حال حاضر می باشد.

Gigi Hadid

یک چیز برای مطمئن شویم که: جی جی در تلاش است برای پنهان کردن هر چیزی–به خصوص چگونه بدن خود را در حال تغییر است با بارداری است.

در Instagram Live, مدل توضیح داد که چگونه صورت خود را در حال تغییر بود بیش از حد: “من این گونه در حال حاضر, بنابراین آن را مانند وجود دارد نه بسیاری به مانند پر کردن. نگران نباشید. من خوشحال هستم با روند طبیعی جهان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>