Shanling UP4 هدفون بلوتوث DAC/AMP review – صدای عالی از یک بسته کوچک

نقد و بررسی – زمانی که من فکر می کنم در مورد اینکه آیا کسی نیاز به یک دیجیتال قابل حمل مبدل های صوتی (DAC) برای گوشی های هوشمند خود را یا نه من با چپ دو سوال پاسخ دهید: “آیا آن را به من اجازه می دهد به استفاده از من مسن تر سیمی, هدفون با گوشی های هوشمند?” یا “هک چیست DAC به هر حال است؟” امیدوارم در این بررسی از Shanling UP4 هدفون بلوتوث DAC/AMP, من قادر خواهید بود برای پاسخ به این سوالات و شاید شما آموزش کمی در ذهنی موضوع DACs.

آنچه در آن است ؟

Shanling چینی شرکت های صوتی است که باعث می شود موسیقی دیجیتال, بازیکنان, مبدل های و, گوشی. این Shanling UP4 هدفون بلوتوث DAC/AMP کوچک قابل حمل آمپر هدفون که تبدیل یک سیگنال بلوتوث از یک بی سیم دیجیتال منبع—مانند گوشی های هوشمند به آنالوگ بنابراین یک سیمی, هدفون/ایرفون می تواند متصل به آن پورت هدفون. این اجازه می دهد تا آزادی حرکت که یک هدفون سیمی می کنند و زمانی که سخت سیمی به یک منبع آنالوگ. با UP4 شما می توانید با استفاده از مسن هدفون های سیمی با جدیدتر گوشی های هوشمند که هیچ ورودی هدفون—و آن را می توانید موسیقی خود را صدا بهتر از آن را در آینده به صورت بی سیم از گوشی های هوشمند خود را. این UP4 با استفاده از اختصاصی dual Hi-Fi DAC/AMP تراشه در حالی که حمایت از بسیاری از hi-res بلوتوث کدک. پلاستیک و آلومینیوم با کیفیت ساخت درجه اول است.

در جعبه

 • UP4 DAC/AMP
 • کلیپ/مورد
 • USB A-USB-C کابل شارژ

مشخصات

 • بلوتوث 5.0 کدک: LDAC,HWA, aptX, aptX HD aptX LL, AAC, SBC
 • بلوتوث تراشه: Qualcomm CSR8675
 • تراشه صوتی (X2): ESS سابر ES9218P
 • بلوتوث محدوده: 33 ft.
 • قدرت: 71-91 مگاوات (3.5 mm); 160mW (2.5 mm خروجی متعادل)
 • USB DAC ورودی: 16 بیت/48kHz
 • باتری: 15 ساعت بازی/2 ساعت شارژ
 • خروجی صدا: 3.5 mm و 2.5 mm jack
 • اندازه: 2.36 در. X 1.4 در. X .5 در.
 • وزن: 1.3 اونس است.

طراحی و امکانات

وجود دارد برخی از سریع takeaways از Shanling UP4 هدفون بلوتوث آمپر/DAC. این چیزی است که کوچک—به عنوان در ، آن را تنها کمی بیش از 2.25 اینچ 1.5 اینچ است. طراحی آن بسیار ناچیز است. هیچ چیز وجود دارد در سفید براق سیاه و سفید در جلو به جز یک نقطه روشن از رنگ. رنگ های مختلف معنی چیزهای مختلف بسته به چه حالت UP4 است. من بعدا توضیح خواهیم داد.

در ادامه با تم مینیمالیستی وجود دارد یک دکمه تنظیم صدا در سمت UP4 است که همچنین می تواند فشرده (شما آن را حدس زده) از توابع مختلف بسته به حالت. با استفاده از شهودی دستگیره راحت نگه دارید و آسان به دستکاری است. بالای UP4 دارای دو ورودی هدفون و حالت تنظیم را فشار دهید. که در آن است.

هدفون جک اندازه های مختلف. این “مینی پلاگین” جک 3.5 mm دسته 99 درصد از تمام گوشی/هدفون. بعد که بهتر است کوچکتر از 2.5 mm jack است که به طور مستقیم متصل به هر دو DAC داخلی تراشه های. ما آن را یک سوپر جک به دلیل آن ارائه می شود DAC/AMP تراشه پتانسیل کامل است که به طور منظم مینی پلاگین, پورت نیست. من نمی دانم چقدر بهبود است به دست آورد چرا که تمام من 3.5 mm شمع بر روی هدفون و گوشی.

از آنجا که UP4 آنقدر کوچک است Shanling را عرضه کرده است یک ضربه محکم و ناگهانی-در شفاف پلاستیکی مورد با کلیپ برای حمل. می توان آن را به راحتی کوتاه به جیب یا پیراهن.

این UP4 ساخته شده است در میکروفون برای تماس های تلفنی. این عجیب و غریب بود با استفاده از به طور منظم سیمی گوشی است که بدون میکروفن در یک تماس تلفنی. مردم با من صحبت می کرد می تواند با شنیدن من به وضوح—همیشه یک نشانه خوب است. این یک نکته بود در حالی که در یک تماس را به من نگه داشته شنوایی کم حجم صدای زن به من بگویید که من با موفقیت متصل شده است. روح من در حال حاضر می دانستند که اما او را نگه داشته و به من یادآوری در مورد هر 20 ثانیه هر حال.

اتصال UP4 به آی فون سریع و آسان بود. آن متصل در اولین امتحان کنید و اتصال جامد باقی می ماند و رایگان از استعفا. عمر باتری امتیاز در 15 ساعت با استفاده از جک 3.5 mm. آن را به اندازه کافی به شما را از طریق هر روز از جامد گوش دادن. عمر باتری در حالی که در حالت آماده به کار 300 ساعت—عملا برای همیشه لطفا برای.

تنها نقطه رنگ/نور در جبهه نشان می دهد که چه نوع از اتصال بلوتوث شما با استفاده از. با من اپل آی فون XS Max کدک AAC اپل کدک استاندارد—وجود دارد یک بحث که آیا یک codec برای تلفن های موبایل به طرز محسوسی بهتر از دیگری است. با جدیدترین بلوتوث نسخه هیچ تفاوتی در کیفیت صدا من شنیده شده است ، من در مورد آن نگران نباشید دیگر. برای ثبت دیگر بلوتوث کدک های LDAC (سبز) HWA (سفید) aptX (بنفش), aptX HD (زرد) و SBC (آبی).

کدک نور در مقابل UP4 است نه تغییر—آنچه شما باید چیزی است که شما بسته به منبع. آنچه که قابل تغییر هستند متفاوت نقطه های رنگی در حالی که در حالت های دیگر.

به مطلب مهم صوتی بخشی از نقد و بررسی. چند پاراگراف بعدی را به علف های هرز یک بیت. احساس رایگان به آنها را جست و خیز اگر چشم خود را لعاب بیش از.

اجازه دهید بحث به دست آورید. با وجود به دست آوردن تنظیمات مربوط به رنگ در UP4—پایین (آبی) بالا (سبز) و دو DAC/افزایش (زرد). به طوری که آنچه در آن تمام معنی است ؟ اگر شما یک کم به دست آوردن تنظیمات حجم پایین تر خواهد بود اما احتمال اعوجاج است کاهش می یابد. بالاتر به دست آورید صدا بلندتر اما می تواند به شما معرفی اعوجاج با برخی از موسیقی بسته به اینکه چگونه آن تولید شد. دو DAC/افزایش اجازه می دهد تا UP4 با استفاده از هر دو آن DAC تراشه در حالی که با استفاده مطلوب به دست آورید. من فقط آن را ترک در افزایش و آن را فراموش کرده ام.

در این حالت دیگر است که می تواند سفارشی است جالب تر و خسته کننده است. اجازه بدهید توضیح دهم. با استفاده از این حالت دکمه, شما می توانید انتخاب کنید از چهار فیلترهای دیجیتال برای تنظیم صدا را به میل خود. انتخاب فاز خطی سریع رول (آبی) فاز خطی slow roll-off (سبز) حداقل فاز سریع رول (بنفش) و حداقل فاز آهسته رول-خاموش (زرد). هر یک فیلتر دیجیتال انتخاب تاثیر می گذارد که چگونه دو DACs رسیدگی دیجیتال به آنالوگ تبدیل که تغییرات چگونه موسیقی خود را صدا خواهد شد.

فاز خطی سریع رول کردن انتخاب نتایج در موسیقی صدایی طبیعی تر. فاز خطی آهسته رول کردن است که دقیق تر صدایی حالت فیلتر. حداقل فاز سریع رول کردن نتایج در یک دلپذیر تر صدا—فکر می کنم خواننده/ترانه سرا موسیقی. حداقل فاز آهسته رول تولید یک صدای گرم معنی کمی تقویت باس. دیجیتال فیلتر مانند چهار تنظیمات اکولایزر. در حالی که تمام است که تنظیم صدای موسیقی خود را در راه جالب نتایج کوچک در بهترین حالت. به طوری … خسته کننده است. من به سختی می تواند تفاوت بین حالت حتی در حالی که گوش دادن با من فوق العاده حساس JH Audio سفارشی گوشی. پس من مجموعه ای از فیلتر دیجیتال برای دقیق (سبز) و در سمت چپ آن وجود دارد.

توجه داشته باشید: اگر شما می خواهید برای جلوگیری از تلاش برای کشف کردن دکمه های دستی و حالت های Shanling یک همراه و همدم برنامه گوشی های هوشمند که به شما امکان کنترل همه چیز UP4. Shanling حتی ذکر است این برنامه را بر روی آن UP4 محصول صفحه وب است. عجیب و غریب. Shanling همچنین می گوید آن یک برنامه اندروید اگر چه من قادر به دانلود نسخه های iOS. این یک برنامه بسیار خوب—هر چند کمی پراکنده در کنترل. ساخته شده در 5 باند اکولایزر سفارشی می شود و یا مجموعه ای به برخی از پیش ساخته شده تنظیمات EQ. به عنوان با UP4 کتابچه راهنمای, کنترل, که من پیدا کردم این تنظیمات که برای من کار می کرد در برنامه و بسته آن است. تمام تنظیمات انتخاب شده باقی می ماند به عنوان است که تا زمانی که تغییر کرده است.

کیفیت صوتی از Shanling UP4 هدفون بلوتوث DAC/AMP است که خیلی خوب رفو. من موسیقی برای تلفن های موبایل کاملتر و واضح تر—کمی کمتر از آب گل آلود. این امر به ویژه قابل توجه در هنگام تعویض عقب و جلو بین UP4 و رعد و برق دانگل اپل با عرضه آی فون من. دو DACs و آمپر قدرت در UP4 به سادگی بهتر از اپل دانگل.

اگر که نیست به اندازه کافی UP4 نیز دو برابر به عنوان یک دسکتاپ DAC هنگامی که متصل به کامپیوتر است. با استفاده از UP4 به عنوان یک DAC/AMP بین مک و یا کامپیوتر و هدفون می تواند به طور چشمگیری بهبود صوتی—بسیار بیشتر از یک گوشی هوشمند به دلیل کامپیوتر DACs به طور کلی افتضاح است.

اینکه صدا را بهبود ارزش ناراحتی و افزود: هزینه اضافه gadget برای گوشی های هوشمند است که در آن ذهنی بخشی در می آید. اگر شما یک بازی گاه به گاه موسیقی شنونده است که متکی بر گوشی های هوشمند خود را, من می خواهم بگویم هیچ. اما اگر شما را به موسیقی خود را به طور جدی و تلاش برای بهترین صدا شما می توانید از گوشی خود و سپس پاسخ این است که واجد شرایط بله. من می گویم واجد شرایط از آنجا که بسیاری از دوست داران واقعی موسیقی نمی خواهد حل و فصل در موسیقی را از تلفن خود را بدون توجه به آنچه اضافه شده DAC/AMP موجود است. وجود دارد بسیاری از (و گران قیمت) اختصاصی پخش موسیقی است که می تواند موسیقی دیجیتال صدا گوشی بزرگ است. بنابراین UP4 می افتد جایی بین این دو جهان است.

چیزی که من دوست دارم

 • مقرون به صرفه صوتی ارتقا
 • مشخصات قابل توجه
 • کوچک

آنچه که من می خواهم تغییر

 • هیچ چیز توجه داشته باشید

افکار نهایی

مگر اینکه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک کامپیوتر DAC من متقاعد نشده در بازار وجود دارد در ایالات متحده برای دستگاه هایی مانند Shanling UP4 هدفون بلوتوث DAC/AMP. اکثر مردم من می دانم یا اهمیتی نمی دهند و یا فقط بیش از حد شلوغ به زحمت با بهبود کیفیت صدا از گوشی های هوشمند خود. در عین حال آن را به خوبی می دانم که کسی مثل Shanling باعث می شود یک محصول که پر تو رفتگی در دیوار برای کسانی که مراقبت و یا سیمی میراث هدفون است که می تواند در حال حاضر کار به صورت بی سیم. در کمی بیش از $100 UP4 نمی منقار بانک و می تواند یک شروع عالی در پایین جاده به موسیقی نیروانا.

قیمت: $105 ما
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Shanling.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>