4 چیزهایی که متخصصان تغذیه می گویند شما باید انجام دهید اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن

هر کس می داند که بهترین راه برای از دست دادن وزن در حال خوردن یک رژیم غذایی متعادل و دریافت مقدار زیادی از ورزش منظم. اما اکثر مردم درک نمی کنند که این مراحل لازم نیست تنها چیزهایی که شما نیاز به نگه داشتن در ذهن. حتی اگر شما در حال کار کردن پنج بار در هفته و خوردن سه وعده های غذایی سالم یک بعد وجود دارد هنوز هم برخی از عادات شما ممکن است انجام شود که جلوگیری از شما از دست دادن وزن است.

این صندل *هر* زن باید خود را در این تابستان

worst mistakes weight loss

نوشیدن نوشابه

این مهم است که به قطع تمام نوشابه و یا نوشیدنی های شیرین را از رژیم غذایی خود را هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن است. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد که یک نوشیدنی در اینجا و یا وجود دارد نمی تواند صدمه دیده است, حقیقت این است که وجود دارد بیشتر قند در این نوع از نوشیدنی ها از شما ممکن است فکر می کنم – و آنها را به شما احساس به عنوان کامل به عنوان غذاهای شیرین. خوردن بیش از حد قند و شکر می تواند منجر به افزایش سریع وزن.

worst mistakes weight loss

پرش صبحانه

شما باید هرگز جست و خیز صبحانه هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن است. خوردن یک وعده غذایی سالم در اوایل مجموعه سوخت و ساز خود را در مسیر درست برای بقیه روز خود را و شما کمک می کند تا حفظ سطح خوبی از انرژی است. اگر شما جست و خیز صبحانه به طور منظم, شما ممکن است تمایل به احساس گرسنه تر از شما در واقع هستند و طلب مواد غذایی هستند که به عنوان سالم برای شما.

worst mistakes weight loss

وعده بعد از شام

یکی دیگر از اشتباهات رایج بسیاری از مردم هنگامی که رژیم غذایی یک میان وعده نیمه شب. بسیاری از مردم احساس می کنید که پس از غذا خوردن سالم در تمام طول روز است که شب کمی درمان در اینجا وجود دارد و نمی تواند صدمه دیده است. اما این نادرست است. حتی اگر شما تنها میان وعده اواخر یک بار در در حالی که آن را خوب به خوردن میان وعده و یا دسر بعد از شام. این مهم است که به پایان غذا خوردن برای روز سه تا چهار ساعت قبل از خواب به مطمئن شوید که مواد غذایی خود را همه به درستی هضم می شود. اگر شما واقعا می خواهید یک میان وعده و یا یک درمان در طول روز خود را بهترین زمان برای این است که اواسط بعد از ظهر.

worst mistakes weight loss

شاتر

گرفتن به اندازه کافی خواب

بسیاری از مردم آن را درک نمی کنند اما خواب متصل است و به حفظ وزن است. فرد بالغ به طور متوسط نیاز به حداقل شش ساعت خواب در هر شب و اگر شما نمی توانید به اندازه کافی خواب به طور منظم خود را به اهداف از دست دادن وزن می تواند مانع. خواب خوب کمک می کند تا حفظ سطح انرژی در طول روز خود را, بنابراین اگر شما لازم نیست به اندازه کافی خواب شما ممکن است احساس گرسنگی بیش از حد معمول به عنوان بدن خود را با این نسخهها کار به نگه دارید تا انرژی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>