Moshi سالن Q شارژر بی سیم بررسی – بهترین شارژر بی سیم پیدا کردم که تا کنون

REVIEW – اگر شما از طرفداران از شارژ بی سیم مانند من شما را به سرعت پیدا کردن که برخی از شارژر بی سیم می تواند خسته کننده برای استفاده است. آیا شما تا به حال قرار دادن تلفن خود را بر روی یک شارژر انتظار آن … خب… شارژ و آن را نمی کند چرا که شما لازم نیست که قرار دادن درست است ؟ پس شما لیز خوردن گوشی عقب و جلو بیش از شارژر تا شما در پیدا کردن نقطه شیرین تنها به تکرار این مراحل را هر زمان که شما نیاز به شارژ دوباره آن را. آره, من می دانم… جهانی اول مشکلات درست است ؟ اگر که مشکل شما annoys به شما خوشحال خواهید بود به می دانم که من فقط در بر داشت کامل شارژر بی سیم. این Moshi سالن Q شارژر بی سیم. اجازه دهید آن را برای چرخش.

آنچه در آن است ؟

این Moshi سالن Q یک شارژر بیسیم Qi برای آی فون خود را و یا تلفن آندروید ارائه می دهد که سریع شارژ بی سیم تا 15 W.

چه چیزی در جعبه ؟

  • Moshi سالن Q شارژر بی سیم

طراحی و امکانات

اول از همه این شارژر نیست فقط یک دال تخت از پلاستیک. نوچ سالن Q غرفه تلفن خود را بنابراین شما می توانید صفحه نمایش در حالی که آن را شارژ آن است.

آن را به سادگی وزن آلومینیوم پایه با یک non-skid pad در پایین و پایه و پد شارژ یک خاکستری پشم ونخ راه راه پوشش که من نیمه حفاری.

آن را ساخته شده در UBS-C کابل (اما یک آداپتور AC گنجانده شده است – با عرض پوزش) و ویژگی های مسیریابی کابل شکاف در پشت.

اما بهترین قسمت در مورد موشی سالن Q شارژر بی سیم است که شارژ پد قابل تنظیم است! نه بیشتر انجام شارژر لیز خوردن با یکی از این دوستان. فقط بالا بردن یا پایین پد شارژ به سطح مناسب و پس از آن در هر زمان تنها شما گوشی خود را در شارژ آن شارژ خواهد شد…! بله آن چیزهایی که من را خوشحال.

حتی لبه لاستیکی در اطراف پایه است که مانع از گوشی خود را از کشویی بیرون از شارژر. بساز! تنها چیزی که از دست رفته است توانایی برای تنظیم زاویه.

چیزی که من دوست دارم

  • قابلیت تنظیم ارتفاع شارژر

آنچه که من می خواهم تغییر

  • اضافه کردن توانایی تغییر زاویه گوشی و این امر اضافه کردن به هیبت

افکار نهایی

اگر شما در حال حاضر نیست آن را نمیفهمد من واقعا مانند موشی سالن Q شارژر بی سیم. به نظر می رسد خوب به اندازه کافی سنگین است که نمی شود آن را اسلاید در اطراف میز کار خود را و با قابلیت تنظیم پد شارژ می شود شارژ تلفن آسان و آسان در هر زمان تنها. Nuff گفت.

قیمت: $70
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط موشی.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>