هرمان میلر و لاجیتک پیوستن به نیروهای خود را برای ساخت بازی نهایی صندلی

اخبار – آیا شما به یاد داشته باشید ریس کره بادام زمینی در جام حذفی تجاری است که به پایان می رسد “دو سلیقه که طعم بزرگ ، این چیزی است که من فکر می کردم از زمانی که من برای اولین بار شنیده ام که هرمان میلر و لاجیتک آمده بود با هم برای ایجاد یک بازی جدید صندلی. هرمان میلر شده است به یک جزء اصلی در بالا و پایان صندلی اداری بازار است. خود را Aeron سری از صندلی تعریف ارگونومیک و راحت معنی در یک صندلی که طراحی شده بود و نشسته در تمام طول روز طولانی است. صندلی خود هستند ارزان نیست و معمولا حدود 1400 $یا بیشتر اما اگر شما صحبت کردن با کسی که صاحب یکی از شما می شنوید که شما در حال گرفتن آنچه شما برای پرداخت. لاجیتک است که به خوبی شناخته شده در جهان بازی ویدیو. خود بازی موش مانند G502 برخی از بهترین موش به صورت حرفه ای (و آرزو-آنها-را-یک-حرفه ای) پارسه. پس چه اتفاقی می افتد زمانی که این شرکت ها با هم می آیند? شما با نام تجاری جدید هرمان میلر x Logitech G تجسم Gaming صندلی. این چند ویژگی های ارگونومیک از جمله منحصر به فرد سیستم پشتیبانی برای ستون فقرات و مجموعهای از تنظیمات برای اسلحه صندلی و پشت. آن را نیز دارای یک کوپر-بر اساس خنک کننده فوم تکنولوژی طراحی شده برای نگه داشتن پارسه سرد است. من حاضر به شرط بندی که این صندلی فوق العاده راحت به خصوص برای علاقهمندان به بازی و streamers که مجبور به نشستن برای ساعت در یک زمان. حرکت نزولی? خوب این صندلی شما را به مجموعه ای سرد $1495! اما اگر تصویری-بازی در تمام طول روز است که کار خود را, من هیچ شک و تردید ندارند که این صندلی این است که ارزش هر پنی.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>