Arbily Smartwatch review


نقد و بررسی – آن زمان من سال های بسیاری به خرید اولین ساعت هوشمند است. من همواره جزئی به بزرگ و سنگین مکانیکی اتوماتیک ساعت که باید براق و/یا صنعتی نگاه کنید. یک زن و شوهر از سال پیش من خریداری من اولین ساعت هوشمند که توسط فسیلی است و بزرگ است و دارای یک طراحی که من دوست دارم. یکی از دلایلی که من هنوز خود را یک دیده بان اپل طراحی و قالب که اختصاصی است و نه یک طراحی من به نفع. من در حال حاضر فرصت برای بررسی Arbily ساعت هوشمند است که در حالی که بسیار ارزان تر از ساعت اپل به نظر می رسد کاملا مشابه است.

آنچه در آن است ؟

این Arbily ساعت هوشمند, ویژگی های یک مانیتور ضربان قلب آن است که ضد آب دارای یک خواب ردیاب یک گام شمار و کالری ضد

چه در جعبه

1 x Arbily Smartwatch
1 x USB Charging Dock
1 x کتابچه راهنمای کاربر

طراحی و امکانات

ویژگی های

  • دقیق ردیاب فعالیت: Arbily ساعت هوشمند خود را پیگیری مراحل, کالری, مسافت, ضربان قلب و سرعت و مدت زمان به طور خودکار برای تمام روز. 14 ورزش حالت خوبی خواهد بود recorder برای ورزش خود را. با داده ها را به تمرین خود را دقیق مانند در حال اجرا, بازی بسکتبال, دوچرخه سواری. و غیره
  • مانیتور ضربان قلب و طولانی عمر باتری: Arbily ساعت هوشمند نظارت بر ضربان قلب خود را دقیق و به صورت خودکار, 3 انواع ضربان قلب داده ها را می توان ثبت شده در زمان واقعی به حفظ سلامت خود را داده برای تمام روز. یک شارژ کامل می تواند ارائه 10 روز+زمان پخش بیش از 20 روز از زمان آماده به کار
  • IP68 ضد آب Swimmable: IP68 ضد آب طراحی شده اجازه می دهد تا شما را به شنا کردن در هنگام استفاده از آن(توجه: این نمی تواند مسیر خود را به شنا کردن داده ها). علاوه بر 4 شیک بالا حساس بزرگ HD صفحه نمایش رنگی و رابط می تواند انتخاب همیشه وجود دارد یکی برای شما
  • ساعت هوشمند برای آندروید & در زندگی یادآوری: Arbily ساعت هوشمند سازگار با اندروید 4.4 بالاتر از گوشی های هوشمند است. ساعت هوشمند پشتیبانی برای دریافت تماس و زنگ اس ام اس SNS اطلاعیه بر روی صفحه نمایش; ارتعاش به شما هشدار برای تماس های دریافتی و یا پیام (توجه: شما نمی توانید به یک پیام پاسخ و یا پاسخ به تماس از طریق ساعت هوشمند)

این سازمان دیده بان به نظر می رسد شبیه به اپل واچ را در طراحی و شکل. آن است که در شکل مستطیل شکل و سیاه و سفید با دکمه های کنترل در هر طرف. به عنوان نشان داده شده است من هم آن را دریافت با سیلیکون سیاه و سفید, گروه, اما رنگ های دیگر در دسترس هستند.

دیده بان همراه با پوست کردن دستورالعمل در پشت و زیر شارژ تماس و سنسور.

شارژ بارانداز کلیپ به بازگشت به دیده بان و چهار تماس با پین که متناظر با سازمان دیده بان.

عملکرد

خارج از جعبه شما مسئول دیده بان به طور کامل و با دانلود و نصب VeryFitPro برنامه. دستورالعمل روشن هستند و آن را بسیار آسان برای جفت دیده بان:

تصاویر زیر نشان دهنده عملکرد و ارائه دستورالعمل عملیاتی:

تماشای صفحه نمایش:

تصاویری از نرم افزار:

صفحه نمایش اصلی نشان دادن اطلاعات در هنگام راه اندازی برای اندازه گیری سلامت و ورزش اطلاعات:

در زیر این نمایشگر ضربان قلب در عمل:

زیر تابع است که شما کمک می کند تا خود را تنظیم تنفس و استراحت:

چیزی که من دوست دارم

  • تعدادی از ویژگی های برای هزینه
  • نگاه براق
  • مناسب و معقول شارژ باتری. (برای من آن طول می کشد بیش از یک روز اما این موضوع به استفاده از قابلیت)

آنچه که من می خواهم تغییر

  • اضافه کردن قابلیت پاسخ دادن به تماس ها
  • اضافه کردن توانایی برای پاسخ به ایمیل ها و پیام ها با generic پاسخ (به عنوان مثال: “در حال حاضر مشغول”, “را تماس” و غیره)

افکار نهایی

این Arbily ساعت هوشمند است که خوب به دنبال ساعت هوشمند است که دارای چندین ویژگی های مفید و توابع و خوب بنگ برای جفتک انداختن. برای قیمت, من فکر می کنم از آن خواهد شد سخت به ضرب و شتم اگر آن را همچنان به خوبی انجام دهد بیش از یک دوره طولانی از زمان. در حالی که من یک فن از مستطیل کوچک به تماشای من خودم با پوشیدن این ساعت مچی اغلب زمانی که من در حال اجرا در اطراف انجام کارهای روزمره و کارهای. اتصال آن به گوشی من جامد باقی می ماند و بنابراین جای تعجب بیشتر نسبت به سایر ساعت های هوشمند است که من خود را که هزینه بسیار کمی بیشتر است.

قیمت: $40.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Arbily.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>