زندگی SmartHome امنیت سیستم نقد و بررسی

نقد و بررسی – من لذت بردم تست و نوشتن در مورد بسیاری از خانه های هوشمند, اسباب بازی, صفحه اصلی اتوماسیون دستگاه های سیستم های امنیتی و ده ها تن از دوربین های امنیتی, بیش از سال است. یکی از چیزهایی است که من همیشه در بر داشت به یک مشکل این است که هر دستگاه من همچنان به استفاده از مورد نیاز خود را جداگانه برنامه که به معنی شما را مجبور به جستجو در برنامه های مختلف برای داده های مختلف تنظیمات و غیره. زمانی که من به تازگی با نزدیک شدن زندگی است که در خانه هوشمند سیستم های امنیتی کسب و کار برای بیش از 15 سال خود را امتحان کنید ترکیب خانه هوشمند سیستم های امنیتی, من نمیفهمد یک اکوسیستم با یک برنامه بود به یک راه حل بهتر بود, بنابراین من خوشحال به پذیرفتن پیشنهاد خود را. اجازه دهید آن را چک کنید.

آنچه در آن است ؟

زندگی اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن صفحه اصلی اتوماسیون اداری/سیستم های امنیتی متناسب با بودجه شما و کنترل همه چیز را از یک برنامه واحد. بر خلاف آیا آن را به خودتان سیستم های که شما نصب در خود زندگی است که یک سیستم حرفه ای است که نصب و راه اندازی توسط تکنسین های اختصاصی که برای آمدن به خانه خود را به انجام نصب و راه اندازی دستگاه و آموزش به شما نحوه استفاده از آنها. خود سیستم همچنین شامل 24/7 نظارت و اعزام اورژانس.

چه چیزی در جعبه ؟

زندگی ارائه می دهد 3 های مختلف دوربین های امنیتی یک DVR برای 24/7 تصویری ذخیره سازی انواع سنسور و یک صفحه نمایش بزرگ لمسی smart hub. در اینجا یک لیست از تمام دستگاه ها و سنسور های که در دسترس هستند برای اضافه کردن به یک خانه هوشمند سیستم های امنیتی.

 • Smart Hub
 • عمومی, camera pro
 • داخل سالن پینگ دوربین
 • مفت camera pro
 • ماشین گارد
 • هوشمند قفل درب
 • عنصر ترموستات
 • سنسور نشت آب
 • سنسور حرکت
 • شکستن شیشه سنسور
 • درب و پنجره و باز کردن سنسور
 • آشکارساز دود
 • آشکارساز مونوکسید کربن
 • سنسور درب گاراژ/درب بازکن/نزدیک ماژول

هر فرد سیستم متفاوت خواهد بود بسته به نیاز خود و به اندازه خود صفحه اصلی بودجه ،

قبل از نصب

اولین چیزی که اتفاق افتاد این بود که من تا به حال یک مقدماتی تماس با یکی از Vivint نمایندگان و او از من خواست همه نوع از سوالات در مورد خانه من. چگونه بسیاری از سطوح که چگونه بسیاری از درها و پنجره حمام و سرویس بهداشتی و غیره. از اطلاعات است که او ساخته شده پیشنهادات در این سنسور او فکر کرد که من باید با. اما در مورد من پس از من در انجام یک بررسی از زندگی, سیستم, آنها همه چیز به من داد اما سینک آشپزخانه بنابراین من می توانید ببینید که چگونه از آن همه کار می کند با هم.

نصب و راه اندازی

روز قبل از نصب من دریافت یک پیام متنی درخواست اگر همه چیز هنوز هم برای روز بعد. سپس بعد از نصب من دریافت یک تماس به اجازه دهید من می دانم که نصب بود در راه خود را و در مدت کوتاهی پس از او وارد شده درست در زمان به عنوان انتظار می رود.

من کمی نگران داشتن کسی در خانه من با توجه به COVID-19 نگرانی اما نصب عینک ماسک کل زمان. همانطور که می بینید او هم عینک کفش محافظ هر بار که او به خانه آمد.

زندگی حتی ارسال منطقه ای به مدیر کمک کند با نصب و راه اندازی. این یک اتفاق طبیعی بود اما احتمالا به خوبی به 2 نفر به دلیل نصب در زمان بیشتر از روز با توجه به تمام دوربین های دیجیتال, سنسور و سایر دستگاه هایی که نصب شده در سراسر خانه من هم در داخل و هم در خارج.

آنها به ارمغان آورد در یک جدول برای استفاده به عنوان پایگاه خود را از عملیات های که در آن آنها را نصب قطعات و ابزار خود را.

من بسیار تحت تاثیر قرار با طرز کار و حرفه ای و تمام اطراف بزرگ نگرش و دوستی است. آنها انجام یک کار فوق العاده از نصب همه چیز و تمیز کردن همه چیز. پس از آنها به سمت چپ من نمی هر گونه تمیز کردن به انجام آن نیست معمولی با دیگر نصب من در گذشته که در آن پیمانکاران را ترک خواهد کرد drywall/خاک اره در کف سطل زباله در حیاط و غیره. Vivint نصب چپ همه چیز شسته و رفته و تمیز مانند آنها تا به حال شده است در همه وجود دارد.

در حال حاضر اجازه دهید به بررسی از این فرد دستگاه ها و سنسورهای…

دوربین

مفت Camera Pro

مفت دوربین طراحی شده است که نصب شده در کنار درب خود را به طوری که بازدید کنندگان خود را می توانید دکمه روشن را فشار دهید به بازی صدای سنج ایجاد کردن (شما می توانید انتخاب کنید از چندین زنگ های مختلف) به طوری که شما می دانم که شما باید کسی در درب.

1080P, HDR, دوربین 180° x 180° زاویه گسترده و لنز پس از آن دو برابر به عنوان یک دوربین امنیتی است که شما می توانید برای دیدن چه خبر است در جلوی خانه خود را. زمانی که من installer نصب این دوربین او تصمیم به اضافه کردن یک گوه در پشت آن برای تنظیم زاویه دوربین به منظور به دست آوردن یک دیدگاه بهتر از من جلو حیاط و حتی درب از من جدا گاراژ.

این نمایش زنده از مفت دوربین به شما می دهد چند گزینه که شامل کلاف زنده فیلم رفتن به درب قفل صفحه نمایش 2-راه بحث از طریق دوربین و خوراکی یک عکس. شما همچنین می توانید به لیست رویدادهای آن را نشان می دهد پیمایش لیست از تمام حرکت تشخیص برای این دوربین با کلیپ های ویدئویی است که شما می توانید. به عنوان شما متوجه خواهد شد این کلیپ ها در تمام طول های مختلف. چرا که دوربین پرونده تا زمانی که وجود جنبش و نه از پیش تعیین طول زمان است که می تواند شما را از دست ندهید جزئیات مهم است.

شما متوجه خواهد شد که زمانی که به تماشای نمایش زنده از مفت دوربین در حالی که نگه داشتن گوشی خود را در جهت عمودی در نمای یک کمی fisheye نگاه به آن است. اما شما می توانید با چرخاندن گوشی به صورت افقی به طبیعی تر نمایش بدون تاب خورده لبه. فقط می دانم که در این گرایش تصویر خرد شده در پایین بنابراین شما نمی خواهد که نظر کامل است.

مفت دوربین یکی دیگر از ویژگی های سرد است که با استفاده از Vivint اختصاصی هوشمند نگهبانی™ هوش مصنوعی فن آوری به طور خودکار شما هشدار زمانی که آن را می بیند کسی به درب با یک بسته. شما اطلاع رسانی است که شما خواهد خواست اگر شما می خواهید برای محافظت از بسته خواهد شد که به نوبه خود در جلوگیری از حالت. در این حالت حلقه در اطراف مفت را فشار دهید به نوبه خود از سفید به قرمز و از آن خواهد شد بازی یک yoohoo سوت و پس از آن یک صدا می گویند: “شما در حال ضبط” اگر کسی که می آید به بسته. این ویژگی اجازه می دهد تا ایوان دزدان دریایی می دانم که آنها را بهتر از یک پیاده روی از آنجا که آنها در حال ثبت شده!

عمومی, Camera Pro

این Vivint, هوای آزاد, دوربین های 1080P 140° دوربین های سیمی هستند. نصب قرار داده و سیم کشی پشت من موجود جانبداری بنابراین نگاه به پایان رسید بدون درز است و شسته و رفته. اجرا می شود از طریق دیوار به خانه ای که آن را متصل به یک POE و آداپتور.

این دوربین ها دارای IP65 مقاوم در برابر هوا امتیاز و برخی از ویژگی های مشابه به عنوان مفت دوربین که شامل 2-راه ارتباطی …

… اتوماتیک جلوگیری تن و یک حلقه LED در اطراف لنز است که چراغ قرمز در هنگام حرکت است شناسایی شده با توجه به کسی طولانی در این منطقه است.

مثل همه زندگی را از دوربین به طور پیش فرض شما دریافت فوری اطلاع رسانی بر روی تلفن خود را زمانی که حرکت شناسایی شده است. شما همچنین می توانید تعریف تشخیص مناطق آزاد و مفت دوربین به طوری که آن را فقط تشخیص حرکت در آن تعریف شده مناطق.

Daylight تصویر از دوربین های حرفه ای.

دید در شب تصویر از دوربین های حرفه ای. این دوربین دارای 55′ night vision range با توجه به مشخصات.

داخل سالن پینگ دوربین

داخلی دوربین نیاز به دسترسی به پریز برق. آنها یک LED وضعیت در اطراف حلقه پایین دوربین است که می درخشد سفید در حالی که دوربین فعال است با این حال شما می توانید آن را خاموش اگر شما می خواهم.

LED وضعیت نیز پالس در آبی اگر شما با فشار دکمه در بالای دوربین که در آغاز یک تماس تصویری. که در راه خود را به اعضای خانواده در خانه می توانید “تماس” شما سریع برای چت تصویری به طور مستقیم از طریق زندگی در محیط داخلی دوربین. شما همچنین می توانید با استفاده از این دوربین مانند یک دستگاه مخابره داخل ساختمان از Smart Hub.

روز نمایی از داخل سالن پینگ دوربین.

دید در شب نمایی از داخل سالن پینگ دوربین.

یکی دیگر از ویژگی های سرد از تمام دوربین های دیجیتال است که می توان آنها را به عنوان یک صدای سنج ایجاد کردن extender برای مفت دوربین صدای سنج ایجاد کردن. این فوق العاده است برای خانه ما چون ما صرف بیشتر از زمان ما در زیرزمین و آن را گاهی اوقات دشوار به گوش مفت (هر مفت, من singling کردن زندگی مفت cam) اگر ما در حال تماشای تلویزیون است. اما از آنجا که من یکی از زندگی داخل سالن پینگ, دوربین, در زیرزمین, من می توانم فعال سنج توسعه دهنده ویژگی و هرگز از دست ندهید زمانی که کسی در درب دوباره.

هوشمند رانندگی DVR

هوشمند رانندگی یک DVR که شما می توانید با استفاده از 4 تا خود زندگی دوربین (از جمله مفت داخلی و دوربین) برای نجات 24/7 فیلم به یک داخلی 1TB هارد درایو برای 30 روز. این فیلم را می توان از طریق برنامه زندگی. توجه داشته باشید که هوشمند رانندگی است نه یک دستگاه و شما می توانید با اتصال این دستگاه به یک کامپیوتر برای ذخیره ضبط شده است. شما فقط می توانید دسترسی/نمایش فیلم از طریق زندگی برنامه. که گفت: شما می توانید با استفاده از این زندگی برنامه برای صرفه جویی در 30 ثانیه تا 5 دقیقه به گوشی خود را.

هوشمند رانندگی است نه اجباری علاوه بر این به شما Vivint سیستم. بدون آن شما هنوز هم دسترسی به کلیپ های ویدئویی از وقایع تشخیص حرکت. هوشمند درایو گسترش سیستم به ارائه مستمر 24/7 ضبط ویدئو.

توجه داشته باشید که هوشمند درایو دارای یک دیسک سخت فیزیکی در داخل آن, بنابراین شما می توانید آن را بشنوند دسترسی به درایو. آن را می سازد یک کم غرش سر و صدا است که می تواند آزار دهنده اگر آن را در یک واقعا آرام ، به همین دلیل من آن را نشسته بر روی یک پد نرم در بالای پدر بزرگ من ساعت بعد به من Synology روتر و T-Mobile Home روتر اینترنت برای کمک به جذب برخی از سر و صدا.

سنسور

پنجره و درب بازکن سنسور

پنجره سنسور های دو تکه که با استفاده از آهن ربا به زمانی که اتصال شکسته شده است که به معنی پنجره تا به حال باز شده است.

آنها همچنین می تواند مورد استفاده برای درهای اگر شما یک درب است که می تواند هیجان زده برای قرار دادن دوربین مخفی سنسور مانند آنهایی که در زیر.

پنهان درب بازکن سنسور مناسب به لبه درب و …

… درب قاب مانند شما نگاه کنید به بالا. من واقعا دوست دارم این نوع از سنسور زیرا آنها نمی چسبد مانند انگشت شست درد.

صحبت از درب های زندگی نیز تامین الکترونیکی قفل برای درهای بیرونی. برای من خانه آنها نصب Kwikset قفل هوشمند است که شما نگاه کنید به بالا که دارای یک صفحه کلید بر روی سطح خارجی و …

… یک deadbolt در داخل. این قفل اجرا بر روی باتری اما واقعا سرد بخش این است که شما می توانید پیکربندی سیستم خود را به طور خودکار قفل همه درهای خود را هنگامی که شما بازوی سیستم و یا حتی قفل کردن قفل بعد از ساعت 9 شب (یا هر زمان که دوست دارید) اگر آنها در حال حاضر نمی قفل شده است.

با استفاده از این زندگی نرم افزار و یا Smart Hub, شما همیشه می توانید مشاهده زنده وضعیت همه قفل و قفل/باز کردن آنها را به طور مستقیم از برنامه/توپی.

هنگامی که شما کد را وارد کنید برای باز کردن قفل از خارج deadbolt تبدیل می شود و زندگی خلع سلاح سیستم به طور خودکار.

سنسور شکستن شیشه

زندگی با نصب یک سنسور شکستن شیشه در هر دو طبقه از خانه من. باید آن را آشکار است اما این سنسور باعث خواهد شد که آنها تشخیص صدا از شیشه های شکسته. ایده این است که اگر کسی در تلاش است برای شکستن به خانه خود را با متلاشیکننده یک پنجره زمانی که شما وجود دارد شما اطلاع داده شود.

آشکارسازهای حرکت

این سنسور تشخیص حرکت از انسان اما نه کوچک و یا متوسط حیوانات خانگی. من یک گربه بزرگ است که نمی, سفر به تشخیص حرکت حسگر است که یک چیز خوب به عنوان شما نمی خواهید کرکی یا Fido به علت پلیس را به خانه خود را در حالی که شما دور و سیستم مسلح است.

دود و مونواکسید کربن آشکارسازهای

دود سنج با استفاده از سنسورهای فوتوالکتریک برای تشخیص دود و حرارت بیش از حد در 35 فوت شعاع از آشکارساز و سپس ارتباط به Smart Hub. همچنین خوب است بدانید که این کار حتی در زمان قطع ناگهانی برق و پس از آن باتری طراحی شده است. اگر دود که باعث زنگ هوشمند خود ترموستات را قطع جریان هوا به کوره های خود را/AC به سرعت گسترش آتش و هوشمند قفل درب باز خواهد شد به طور خودکار به طوری که شما می توانید به ایمنی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

این شرکت با استفاده از آشکارساز الکتروشیمیایی سنسور برای تشخیص کشنده مونوکسید کربن گازی است بی رنگ و بی بو است. اگر آشکارساز CO باعث شده است این قفل هوشمند به طور خودکار باز کردن پنجره سنسور خواهد بود خلع سلاح و فن در کوره شروع خواهد شد باد به کمک تهویه خانه خود را و شروع به پاکسازی خطرناک گاز CO.

در هر دو موارد سیستم به طور خودکار به اطلاع Vivint که با شما تماس خواهد به مطمئن شوید که همه چیز خوب است و یا اگر پاسخ اضطراری نیاز به برای شما ارسال شود.

سنسور نشت آب


آب سنسور تشخیص نشت آب ایستاده و حتی دماهای انجماد. باتری (CR123A باتری لیتیوم 3V) طول می کشد برای 3-5 سال قبل از نیاز به جا شود. من چند تا از این در سراسر خانه من. من یکی پشت هر, توالت, زیر سینک آشپزخانه در نزدیکی بخاری آب گرم و در نزدیکی یک پمپ تراکم برای من واحد تهویه مطبوع.

خروجی ماژول

این خروجی ماژول را می توان با سفارشی اقدامات به نوبه خود مبتنی بر اقدامات دیگر مانند زمانی که سیستم خود را خلع سلاح. برای مثال شما می توانید با اتصال یک لامپ به یکی از ماژول ها به لامپ روشن زمانی که شما unarm سیستم بنابراین شما نمی خواهد که برای رفتن به یک خانه تاریک.

FYI: فیلیپس رنگ لامپ را همگام سازی خود را با زندگی سیستم.

عنصر ترموستات

این زندگی خانه هوشمند سیستم با این نسخهها کار با گوگل لانه و یا زندگی خود عنصر ترموستات. من در حال حاضر یک نسل 2 ترموستات آشیانه اما تا به حال زندگی installer جایگزین کردن آن با عنصر ترموستات بنابراین من می توانید ببینید که چگونه آن کار می کرد.

اگر چه این عنصر ترموستات خوب کار می کند من فکر می کنم من ترجیح می دهم یک ترموستات آشیانه تنها به دلیل آن است انعطاف پذیری بیشتر با راه اندازی برنامه. با عنصر شما دو راه برای کنترل ترموستات. شما می توانید با استفاده از این دستیار هوشمند که تنظیم حرارت بر اساس روال زندگی روزانه خود و یا شما می توانید راه اندازی یک دستی برنامه که چیزی است که من ترجیح می دهم به انجام. اما با دستی برنامه شما فقط 4 تنظیمات در هر روز است که شما می توانید تنظیم کنید و شما نمی توانید آنها را تغییر نام دهید.

شما همچنین می توانید استفاده از این برنامه برای تنظیم دما و شما می توانید با استفاده از یک دستیار صوتی مانند الکسا یا گوگل به انجام همان.

درب گاراژ کنترل

زندگی ارائه می دهد یک جعبه که نصب بر روی موجود خود را درب بازکن درب گاراژ مانند هنرمند بازکن است که من در یک طرف گاراژ من. زندگی همچنین دارای یک نرم افزار یکپارچه سازی در برنامه است که ادغام با MyQ افتتاحیه درب گاراژ مانند LiftMaster WLED درب بازکن درب گاراژ است که من بررسی و نصب شده اند در طرف دیگر از من دو-گاراژ ماشین. اگر شما می خواهید به استفاده از MyQ به جای ادغام فیزیکی جعبه از زندگی, از آن خواهد شد یک بار هزینه از $49 که برای یکپارچه سازی.

این زندگی installer نصب فیزیکی جعبه هنرمند بازکن و ادغام در برنامه برای MyQ ادغام در دیگر بازکن. هر دو گزینه های خوبی کار می کنند. فیزیکی جعبه نمی آید با یک دکمه بازکن/fob. شما با استفاده از موجود خود را بازکن با آن و شما همچنین می توانید کنترل درب با زندگی برنامه و Smart Hub. همان می رود برای MyQ نرم افزار یکپارچه سازی راه حل.

Smart Hub

Smart Hub 7″ صفحه نمایش لمسی مرکزی کنترل پنل است که شما می توانید استفاده کنید برای ارتباط برقرار کردن و مدیریت کل زندگی هوشمند سیستم خانه. این زندگی Smart Hub با استفاده از LTE تلفن همراه متصل شده و همچنین با استفاده از رمزگذاری وای فای. این یک نسخه پشتیبان تهیه باتری پس از آن آثار تا 24 ساعت حتی اگر قدرت می رود و آن را فراهم می کند خود را در شبکه های بی سیم برای تمام زندگی دوربین و سنسور.

برخی از ویژگی های Smart Hub شامل یک LED است که فراهم می کند سریع و بصری شاخص که سیستم مسلح و یا با خلع سلاح سبز درخشان (خلع سلاح) یا قرمز (مسلح).

توپی است آسان به درک رابط کاربر با لمس پسند دکمه برای مسلح کردن و خلع سلاح سیستم و همچنین باز کردن و قفل کردن درب.

آن را نیز یک راه عالی برای بررسی وضعیت قفل به عنوان آن را فراهم می کند یک نمایش زنده نشان می دهد که وضعیت قفل تمام درب و درب گاراژ.

یکی از ویژگی های است که من عشق است لحن و صدای هشدار هنگامی که یک درب یا پنجره باز شده است. من جدا گاراژ با یک قفل هوشمند نصب شده بر روی خرید درب. وقتی کسی باز می شود که درب Smart Hub اعلام خواهد کرد آن را با اختصاص قفل نام و نام خانوادگی. که راه من همیشه می دانم زمانی که به کسی به خانه می آید چرا که زندگی را می گویند “درب گاراژ”.

Unarming سیستم شما نیاز به وارد کردن شماره پین از طریق صفحه کلید. شما همچنین می توانید راه اندازی یک فشار پین شماره که وارد شده را به طور خودکار ارسال یک هشدار به زندگی 24/7 نظارت بر خدمات.

شما همچنین می توانید با استفاده از Smart Hub برای تنظیم ترموستات.

و بررسی وضعیت تمام دوربین های دیجیتال.

شما حتی می توانید تماشای هر دوربین را حرکت clips حق را از طریق hub.

نیز وجود دارد یک راه سریع بلافاصله پس از انفجار صدای زنگ و شروع فوری ارتباط با زندگی را 24/7 نظارت بر امنیت سرویس به طور مستقیم از طریق Smart Hub.

و یا حتی استفاده از آن فقط برای چک کردن آب و هوای محلی پیش بینی شده است.

این برنامه زندگی

با استفاده از این زندگی برنامه میل داشتن یک نسخه کوچکتر از Smart Hub راست در جیب شما. درست مانند توپی, شما می توانید با استفاده از این برنامه به بازو و خلع سلاح سیستم بررسی وضعیت قفل های درب, نمایش زنده و ضبط فیلم از دوربین های دیجیتال, تنظیم درجه حرارت ترموستات و بیشتر.

زندگی نیز قدرتمند اقدامات سفارشی از ویژگی های است که شما می توانید راه اندازی به انجام اقدامات خاصی از قفل و چراغ و غیره بر اساس وقایع. قابلیت سفارشی سازی اطلاعیه ها و ایجاد اقدامات سفارشی واقعا طول می کشد زندگی SmartHome سیستم به سطح دیگری.

قیمت گذاری

کیت: از زندگی کیت $599 شامل یک صفحه نمایش لمسی Vivint Smart Hub دو درب/پنجره, سنسور یک سنسور حرکت یک سنسور آب و 100 دلار نسبت به سنسور های اضافی.

محصولات: شما می توانید اضافه کردن محصولات یک جداجدا سفارش داده شده از جمله هوشمند قفل درب, روشنایی, زندگی, عنصر, ترموستات, زندگی پینگ داخلی دوربین زندگی مفت Camera Pro, زندگی, هوای آزاد, Camera Pro درب گاراژ کنترل و انواع سنسور. شما می توانید پرداخت برای محصولات در زمان خرید و یا با صفر درصد بهره وام از طریق شهروندان بانک. زندگی تنها خانه های هوشمند شرکت برای ارائه محصول تامین مالی بنابراین مشتریان می توانید یک جامع خانه های هوشمند بدون نیاز به پرداخت برای همه چیز در صف مقابل. محصول قیمت گذاری محدوده از $35 به صورت هوشمند سنسور به $399 برای یک زندگی آزاد Camera Pro (شامل نصب و راه اندازی).

نصب و راه اندازی: یک بار هزینه از $99; اغلب دست تکان داد بسته فعال تبلیغات.

ماهانه طرح خدمات: 39 دلار (هر یک دوربین اضافی $5)

هیچ قرارداد گزینه: مشتریانی که پرداخت در صف مقابل دریافت یک ماه به ماه سرویس اشتراک, به عنوان مثال, هیچ قرارداد مورد نیاز است. مشتریان که سرمایه گذاری خود سیستم باید یک قرارداد خدمات برابر با زمان از وام خود را.

محصولات شخص ثالث: این زندگی مجموعه ادغام با محبوب هوشمند, بلندگو, به عنوان مثال آمازون اکو و گوگل صفحه اصلی دستگاه های جامع صوتی-کنترل خانه هوشمند. این زندگی خانه هوشمند سیستم نیز ادغام
با Kwikset, قفل, لانه, ترموستات, Philips Hue روشنایی خطی درب گاراژ کنترل و Z-Wave دستگاه.

این زندگی خانه هوشمند طرح خدمات شامل:

 • دسترسی از راه دور/کنترل از طریق زندگی خانه هوشمند نرم افزار برای قفل هوشمند, دوربین های دیجیتال, ترموستات, امنیت, و غیره.
 • 24/7 نظارت حرفه ای (آتش سوزی, CO و پزشکی هشدار).
 • 24/7 پشتیبانی از مشتری (هر دو تلفن و آنلاین).
 • در خانه تکنسین خدمات.
 • تجهیزات گارانتی (همه Vivint تجهیزات تحت گارانتی برای اولین 120 روز پس از نصب و هر گونه خدمات مورد نیاز تماس ها بدون پرداخت هزینه. پس از 120 روز سرویس تماس هستند $49. پس از 120 روز و تجهیزات و نیز موجه برای 30 روز پس از هر یک از خدمات بلیط.).
 • 14-بعد ذخیره سازی 10-90-دوم طول متغیر کلیپ های ویدئویی برای هر دوربین. همچنین شامل 30 روز مداوم DVR ضبط با خرید یک زندگی هوشمند رانندگی برای $249.

چیزی که من دوست دارم

 • نصب حرفه ای
 • نه فقط یک سیستم امنیتی کل سیستم خانه های هوشمند
 • یک نرم افزار برای تمام دستگاه های هوشمند خود را
 • اقدامات سفارشی

آنچه که من می خواهم تغییر

 • اجازه کپی/پشتیبان گیری هوشمند رانندگی فیلم به دستگاه دیگر/کامپیوتر

افکار نهایی

تا کنون تجربه من با زندگی SmartHome سیستم شده است همه مثبت است. تمام دستگاه ها و سنسور کار کرده اند بی وقفه از جمله زمان من به طور تصادفی باز یک زیرزمین درب با سیستم مسلح و ورود/خروج تاخیر خاموش شد. زنگ بلافاصله صدا و وای آن را با صدای بلند! من به سرعت از پله بالا به پانچ در کد به عنوان سریع که من می توانم آن را خاموش. من خیلی مبهوت آژیر که من را فراموش کرده است که من می توانم غیر فعال کردن آن با گوشی من! Ha! این تجربه به من آموخت که هیچ راهی وجود دارد من می خواهم خواب از طریق زنگ هشدار از این سیستم است.

من واقعا دوست دارم با دوربین های متعدد در اطراف محیط خانه من و کمین هشدار است که ترساندن مردم دور اگر آنها آویزان در اطراف بیش از حد طولانی زمانی که سیستم مسلح است. من هم مانند Smart Drive DVR است که اجازه می دهد تا من به عقب برای تماشای فیلم اگر چیزی جالب دستگیر شد.

داشتن همه چیز در یک برنامه/محل باعث می شود این خانه هوشمند سیستم های امنیتی آسان تر برای استفاده و سفارشی از داشتن برنامه های متعدد نصب شده بر روی گوشی من. اضافه کردن در اقدامات سفارشی و این است که باهوش ترین و امن ترین است که خانه من تا به حال شده است در این 20 سال که من اینجا زندگی می کردند.

قیمت: سیستم قیمت بستگی به اجزای ماهانه سرویس $39.00/mo. (دوربین های اضافی $5/mo.)
که در آن به خرید: زندگی
منبع: دستگاه و نصب و راه اندازی سیستم برای این بررسی ارائه شد توسط Vivint.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>