جدید Saddleback چرم کوله پشتی طراحی شده است و یک دهان بزرگ (یا دو) به انجام همه چیز!

اخبار – این هیجان انگیز بیت از اخبار اگر شما از طرفداران محصولات چرم به خصوص Saddleback محصولات چرمی. آنها بوده ام اذیت کردن این یکی به تازگی و در حال حاضر Big tits, کوله پشتی چرمی در دسترس است برای خرید!

چرا از آن است که یک معامله بزرگ است ؟ این همه که در مورد کلاسیک گلدستون-سبک بسته شدن سیستم. به عنوان مخالف به یک فلپ-و-دست و پنجه نرم بسته شدن دهان, کیسه دور با یک قاب سفت و سخت است که اجازه می دهد تا دسترسی کامل به داخلی و باقی می ماند باز زمانی که شما می خواهید آن وجود دارد. همان طراحی است که استفاده می شود برای جلو جیب برای خود آیتم های کوچکتر. شما همچنین می خواهید پیدا کردن مقدار زیادی از جیب لغزش (داخلی و خارجی) برای لپ تاپ خود را, قرص, لوازم جانبی, بطری آب, و معمول بیت شما در حال حمل.

که دهان بزرگ با این نسخهها کار به خوبی با اندازه بزرگتر از این کیسه. این اقدامات در 14″ x 16″ x 7″ و در مجموع وزن 6.5 پوند است. تو اتاق برای, بسته, بسیاری, به طوری که گلدستون-سبک باز تسهیل گرفتن مسائل خود را.

این Saddleback, چرم, Big tits, کوله پشتی چرمی در دسترس است در حال حاضر. این قیمت $599 و این اولین اجرای همه به صورت جداگانه شماره گذاری شده است. دریافت به دهن, چرم, کوله پشتی صفحه محصول به سفارش!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>